Zwycięstwo jest coraz bliżej

- Za równy miesiąc odbędą się wybory. To będzie moment, który będzie decydujący o naszej przyszłości. Dokona się wybór między Polską rozwijającą się prężnie, albo będzie to Polska dla wybranych – czyli podczas rządów opozycji. Należy odpierać kłamstwa i propagandę, którymi zalewa nas opozycja. Przestrzegam przed powrotem tego zła jakie miało miejsce w przeszłości oraz z Tuskiem na czele, który jak złodziej tylko zabierał i dbał o siebie, a nie o rodaków. On rządzi dla elit, dla bogatych zza granicy – nie możemy na to pozwolić – mówił Premier Mateusz Morawiecki w Ełku.

Jak dodał, jednocześnie z wyborami odbędzie się referendum, które będzie bardzo ważne i decydujące o naszym bezpieczeństwie i przyszłości.

- Za naszą granicą toczy się wojna, a ta ziemia na Warmii i Mazurach została w przeszłości bardzo ogołocona z bezpieczeństwa. Rozbrojono tutaj wojsko i likwidowano jednostki. My to wszystko przywróciliśmy i bardzo wzmacniamy wschodnią część Polski. Tusk obiecywał wiele rzeczy, a następnie ich nie dotrzymywał. Jeżeli dojdzie do władzy nasz kraj zaleje fala tysięcy nielegalnych emigrantów ze świata. Proszę nie nabierać się na te kłamstwa i obietnice dawane przez opozycje – zaznaczył.

Powiedział, że my twardo bronimy naszej niepodległości i dbamy o bezpieczeństwo.

- Nie zgadzamy się na narzucanie przez UE swoich rządów i przyjmowania nielegalnych emigrantów. Tylko rząd Zjednoczona Prawica broni interesów i bezpieczeństwa Polski. My jeżeli popełniamy jakiś błąd – szybko go naprawiamy. Każdego dnia ciężko pracujemy dla dobra Polaków. Zlikwidowaliśmy największą dziurę budżetową jaka została po rządach Tuska. Odzyskaliśmy miliardy złotych. Podczas rządów opozycji nasz budżet zostawał okradany, a mafie vatowskie miały istne ,,eldorado” – stwierdził.

Oznajmił, iż przedłużamy zakaz wwozu ukraińskiego zboża. Nie będziemy słuchać europejskich biurokratów. Między nami, a PO jest właśnie ta podstawowa różnica. Interesy Polaków są dla nas najważniejsze i zawsze będziemy stawać w obronie naszych rodaków. Wspólnie osiągniemy zwycięstwo bo pracujemy dla dobra naszej Ojczyzny. Wszystkie argumenty, a szczególnie dotrzymane obietnice skłaniają za tym, aby oddać głos na Zjednoczoną Prawicę. Jesteśmy gwarantem bezpiecznej przyszłości Polaków bo od tego kto obejmie zależeć będzie bezpieczeństwo wszystkich nas. Zwyciężymy!

Lista aktualności