Dobro Polski jest dla nas najważniejsze

- Jesteśmy w trakcie przygotowywania programu i chcemy wiedzieć, czego chcą Polacy. Wiem, że Polacy chcą szeroko rozumianego poczucia bezpieczeństwa. Chcemy, aby dostatnia Polska była szansą dla każdego – powiedział Premier, Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas pikniku rodzinnego w miejscowości Stawiski.

Jak dodał, Polska się bardzo zmienia, szczególnie ta lokalna.

- Jesteśmy na wschodnich ziemiach RP - tutaj dzięki Ministrowi Mariuszowi Błaszczakowi wzmacniamy nasze bezpieczeństwo. Za naszą granicą jest wojna, wspieramy Ukrainę, chcemy i musimy pomagać Ukraińcom, ale jednocześnie dbamy o nasz interes narodowy – oznajmił.

Jak stwierdził, prowadzimy prężnie politykę społeczną.

- A co proponują nasi przeciwnicy? Nic! To oni doprowadzili do tego, że Polska zachodnia jest bardzo zaśmiecona. Nam zależy na tym, aby Polska się rozwijała, ale to mogą zrobić tylko sprawdzeni politycy. Tusk jest prawdziwym wrogiem polskiego Narodu! Niech pójdzie sobie ze swoją polityką do Niemiec! A z drugiej strony mamy Konfederacja, która proponuje bon zdrowotny także dla ludzi chorych onkologicznie - to jest zgubny program. Nie wierzcie we wspólne rządy PiS i Konfederacji! Proszę o poparcie w wyborach. Jesteśmy jedyną formacją, która potrafi kierować Polskę ku rozwojowi. Zwyciężymy – poinformował.

Lista aktualności