Skrytki Platformy w Elblągu

W sobotę 22 lipca w Elblągu odbyła się kolejna gra plenerowa Skrytki Platformy.

- Elbląg mógłby się rozwijać tak, jak inne miasta w Polsce, ale niestety prezydent Elbląga postanowił zasłonić swoje oczy i nie skorzystać 100 mln zł, które można przeznaczyć na elbląskie porty. Chcemy przypomnieć, że 13 polityków z rządu PO-PSL ma postawione zarzuty lub zostali skazani. Gra plenerowa #SkrytkiPlatformy jest doskonałą okazją do poznania tajemnicy, gdzie zostały "zakopane pieniądze" za rządów D. Tuska - powiedział Wiceminister Aktywów Państwowych Andrzej Śliwka.

- Dziś po raz kolejny chcemy przypomnieć Polakom to, kto stoi za D. #Tusk. Gdyby miała się odbyć Rada Ministrów rządu D. Tuska to odbyłaby się ona prawdopodobnie w więzieniu, bo wielu jego ministrów tam właśnie przebywa - powiedział Wiceminister Klimatu i Środowiska Jacek Ozdoba.

- Niestety jest grupa polityków Platformy Obywatelskiej, która ma problemy z prawem. Dobrze, że różne podmioty zajmujące się ściganiem przestępców zajmują się tym. Przestrzegamy przed tym, aby ci ludzie nie wrócili do władzy - oznajmił Poseł Daniel Milewski.

- Afery Platformy Obywatelskiej nie znikną tak po prostu, bo było ich bardzo wiele. Niestety rząd PO-PSL nie potrafił znaleźć pieniędzy na inwestycje, na przekop Mierzei Wiślanej, czy wsparcie polskich rodzin. Rząd Prawa i Sprawiedliwości przekazuje środki na lokalne inwestycje, a #PO pozwoliło działać mafią VAT-owskim - podkreślił Poseł Robert Gontarz.

Lista aktualności