Posiedzenie Rady Politycznej PiS

- Zaczynamy pierwsze posiedzenie Rady Politycznej PiS, które ma wybrać władze partii, dlatego jest ono ważne. Jest to również dobra okazja do przedstawienia spraw, które są przed nami. Będąc u władzy mamy ogromne zadania i szanse dla Polski - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Rady Politycznej Prawa i Sprawiedliwości.

Zaznaczył, że aby realizacja programu Polski Ład była dla Polski momentem przełomowym to trzeba załatwić te kwestie, które mają związek pośredni, ale są istotne to m.in wybranie dobrych władz partii. 

- Trzeba się pochylać nad sprawami ludzi. Obojętność może mieć fatalne skutki. To my jesteśmy dla narodu, społeczeństwa i obywateli, nie odwrotnie - wskazywał.

Podkreślał, że należy zrobić wiele dla polskiej wsi, a Prawo i Sprawiedliwość ma w tej sprawie bogatą agendę i zawsze było i jest z tego dumne, że reprezentuje polską wieś.

- Musimy bronić Polskiego Ładu w bezpośrednim kontakcie z ludźmi. Naszą specjalnością są rozmowy z Polakami. Musimy odwiedzić wszystkie powiaty i przekonać, że nikt na Polskim Ładzie nie straci, wszyscy zyskają - dodał.


Lista aktualności