Bezpieczna Polska

W piątek 18 sierpnia Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszkańcami Gorlic, gdzie zapowiedział pokonanie D. Tuska w nadchodzących wyborach.

- 15 października Polska pokona D. Tuska. Ale najpierw musimy osiągnąć szczyt poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości. Jeżeli to nam się uda to zapewnimy bezpieczną przyszłość Polsce. Nie byłoby bezpiecznej Polski, gdybynie naprawa finansów publicznych i szczelna granica. Mamy bezpieczną Polskę, ponieważ przekazujemy ogromne środki na obronność i nie wyprzedajemy majątku narodowego. Bezpiecznej Polski nie byłoby, gdyby nie 500 Plus, a już niedługo800 Plus. Ale musimy mieć świadomość, że to wszystko będzie kontynuowane, jeżeli Polacy pójdą na wybory i zagłosują na Prawo i Sprawiedliwość - powiedział.

Przypomniał, że przed Polakami jest ważne głosowanie w referendum.

- Przed nami referendum i opozycja nie chce, aby Polacy wypowiedzieli się ws. podwyższenia wieku emerytalnego oraz wyprzedaży majątku narodowego. Rząd D. Tuska sprzedał około 1000 państwowych przedsiębiorstw. Proszę przekonywać wszystkich, aby Polacy poszli na referendum i dnia 15października pogonili D. Tuska. Kolejnym pytaniem referendalnym jest kwestia przyjmowania imigrantów. My chcemy żyć jak na Zachodzie i tak będzie, ale bez tamtych problemów związanych z bezpieczeństwem - oznajmił.

Podkreślił, że dzięki polityce Prawa i Sprawiedliwości możliwa była naprawa finansów publicznych.

- Polityka Prawa i Sprawiedliwości doprowadziła do tego, że w Polsce żyje się lepiej. Proszę, abyście nie dali się oszukać drugiej stronie,bo oni prowadzą politykę niskich płac i wysokiego bezrobocia. Gdyby nie polityka Prawa i Sprawiedliwości to nie byłoby inwestycji w remonty szpitali,szkół,  czy OSP. To wszystko jest możliwe dzięki uzdrowieniu finansów publicznych. I dlatego już we wrześniu zostanie wypłacona 14. Emerytura –zaznaczył.

Lista aktualności