Zapewniliśmy dobrą i sprawną władzę

- Przed nami bardzo ważne wybory. Dadzą odpowiedź, czy mamy kontynuować dobrą zmianę, czy nastąpi powrót do tego, co było - mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Siedlcach.

Poinformował, że do Siedlec dotarła cysterna wstydu i hańby poprzedniego rządu.

- Cysterny wstydu PO-PSL to przykład na to, jak Polska był rządzona. Trudno sobie wyobrazić, że przemyt na tak wielką skalę nie był zauważany. Sprawa VAT jest jeszcze większa. Polska i Polacy byli okradani na gigantyczne sumy - oznajmił.

Podkreślił, że rządowi Prawa i Sprawiedliwości udało się doprowadzić finanse publiczne do stanu równowagi, a budżet na 2020 rok będzie bez deficytu.

- Stawką nadchodzących wyborów jest to, czy Polska będzie dobrze i sprawnie rządzona. Musimy uczynić wszystko, by docierać do Polaków, przekonywać ich i informować, jaka jest prawda - stwierdził.

Zaznaczył, że Prawo i Sprawiedliwość jest za polityka zrównoważonego rozwoju, ale nie tylko w słowach, a w czynach.

- Chcemy, by polskie ziemie się rozwijały. Czynimy wiele dla polskiej wsi i doceniamy polską wieś. Chcemy, aby osiągnęła ona taki sam poziom życia jaki jest w miastach. Chcemy dobrobytu dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych - powiedział.

Zaapelował o wysiłek i zaangażowanie, a wtedy uda się zwyciężyć.


Lista aktualności