Nowa Piątka PiS to kolejne propozycje kierowane do Polaków

- Stawką tych wyborów jest to, czy Polską będzie rządzić partia, która chce, by owoce wzrostu gospodarczego trafiały do kieszeni Polaków, czy partia, która pozwalała hulać w Polsce mafiom VAT-owskim - oznajmił Europoseł PiS Tomasz Poręba podczas wspólnej konferencji prasowej z Wicepremier Beatą Szydło.

Dodał, że PiS chce dzielić się sukcesami gospodarczymi ze wszystkimi Polakami.

- Każdy w Polsce musi sobie postawić pytanie, czy będzie głosował na Prawo i Sprawiedliwość, które mówi, że pieniądze są i będą trafiać do polskich rodzin, czy na koalicję, która mówi, że pieniędzy nie ma i nie będzie - powiedział.

Wicepremier Beata Szydło podkreśliła, że Nowa Piątka PiS to kolejne propozycje kierowane do różnych grup społecznych.

- Przeznaczamy pieniądze dla polskich rodzin, wspomagamy młodych, dbamy o infrastrukturę. Prowadzimy dobrą politykę gospodarczą, umiejętnie zarządzamy finansami, potrafimy walczyć z mafiami VAT-owskimi. Przywracamy godność polskim rodzinom - powiedziała.

Podczas konferencji Premier Beata Szydło skierowała pytania do Koalicji Obywatelskiej:

- Czy poprzecie program Rodzina 500+ dla wszystkich dzieci? Czy poprzecie trzynastą emeryturę? Czy poprzecie zerowy PIT dla młodych?  Czy utrzymacie te programy w przyszłości?

Poinformowała, że Prawo i Sprawiedliwość ma zabezpieczone środki na wszystkie programy, a w najbliższym czasie Premier Mateusz Morawiecki przedstawi mapę drogową Nowej Piątki PiS.


Lista aktualności