15.09.2019
Musimy zwyciężyć i zwyciężymy!

– Staramy się zmieniać Polskę, by była coraz lepsza. Mam nadzieję, że za miesiąc będziemy mogli świętować tu zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości – mówił Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania w Busku-Zdroju.

Dodał, że Prawo i Sprawiedliwość realnie pokazuje, jak można działać dla dobra społeczeństwa.

– Mamy najniższe od 30 lat bezrobocie. To historyczna chwila, historyczny sukces. Program Rodzina 500+ zmieniło życie polskich rodzin. Od 1 lipca świadczenie wypłacane jest także na pierwsze dziecko. My gwarantujemy skuteczność. Pokazaliśmy to w praktyce – oznajmił.

Zaapelował, aby rozmawiać, mobilizować innych i 13 października głosować na Prawo i Sprawiedliwość.

– Musimy zwyciężyć i zwyciężymy! – powiedział.

Przeczytaj również

Wiceprezes PiS Przemysław Czarnek w Kędzierzynie-Koźlu: Projekt ustawy o bezpieczeństwie Polaków na stole

W piątek, 17 kwietnia, Wiceprezes PiS i kandydat na Premiera RP Przemysław Czarnek spotkał się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla w ramach cyklu #PrzebudzeniePL. Ratunek dla polskiego przemysłu i Grupy Azoty Wiceprezes...