09.08.2016
Zbiórka Komitetu Budowy Pomników: śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku

Komitet Budowy Pomników: śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku 10 sierpnia 2016 rozpoczyna zbiórkę publiczną. W miejscach, w których pojawią się oznaczeni wolontariusze z puszkami, będzie można wrzucać pieniądze na cel, jakim jest upamiętnienie w sercu Warszawy Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i osób, które towarzyszyły mu w tragicznym locie do Smoleńska.

– Chcemy, aby Pomniki były gotowe na VIII rocznicę tragedii – powiedział Poseł PiS Jacek Sasin.

Pierwsza zbiórka odbędzie się 10 sierpnia przed Kościołem Seminaryjnym i katedrą św. Jana w Warszawie

Zapraszamy do wysłuchania całej konferencji prasowej Posłów PiS Jacka Sasina oraz Marka Suskiego:

Przeczytaj również

„Samorząd przyszłości”. Debata programowa PiS: Powrót do wielkich inwestycji i rozwój każdej gminy

9 maja odbyła się kolejna debata z cyklu „Myśląc Polska – Alternatywa 2.0”, zatytułowana „Samorząd przyszłości”. Liderzy Prawa i Sprawiedliwości przedstawili program zrównoważonego rozwoju kraju, ostro krytykując powrót obecnych władz...