09.08.2016
Zbiórka Komitetu Budowy Pomników: śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku

Komitet Budowy Pomników: śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku 10 sierpnia 2016 rozpoczyna zbiórkę publiczną. W miejscach, w których pojawią się oznaczeni wolontariusze z puszkami, będzie można wrzucać pieniądze na cel, jakim jest upamiętnienie w sercu Warszawy Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i osób, które towarzyszyły mu w tragicznym locie do Smoleńska.

– Chcemy, aby Pomniki były gotowe na VIII rocznicę tragedii – powiedział Poseł PiS Jacek Sasin.

Pierwsza zbiórka odbędzie się 10 sierpnia przed Kościołem Seminaryjnym i katedrą św. Jana w Warszawie

Zapraszamy do wysłuchania całej konferencji prasowej Posłów PiS Jacka Sasina oraz Marka Suskiego:

Przeczytaj również

„Nie możemy łupić Polaków!”. Przemysław Czarnek w Sali BHP w Gdańsku zapowiada radykalną obniżkę cen energii i odrzucenie ETS

W piątek, 29 maja, historyczna Sala BHP w Gdańsku stała się miejscem kolejnego spotkania z cyklu „Przebudzenie. Czas na głos Polaków!”. Wiceprezes PiS i kandydat na Premiera RP Przemysław Czarnek...