14.07.2015
Wizyta Stanisława Karczewskiego w Łodzi

We wtorek w Łodzi odbyła się konferencja prasowa Wicemarszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego. Jak przypomniał, premier Ewa Kopacz dopiero kilka tygodni temu, po 8 latach rządów, przypomniała sobie ?o problemach Śląska, o górnictwie i pojechała na Śląsk obiecując w Katowicach bardzo wiele dla tego regionu. Dziś następne obietnice dla Łodzi. Łódź mlekiem i miodem płynąca po wizycie pani premier Ewy Kopacz?.

Karczewski zaznaczył, że obietnice pani premier są nieuczciwe, niesolidne i spóźnione i dodał, iż ?przez 8 lat pani premier i PO nie organizowała rządów wyjazdowych, a w kampanii wyborczej na koszt podatnika, na koszt nas wszystkich organizuje kampanię wyborczą?.

– Apelujemy do pani premier, aby nie wykorzystywała rządu do prowadzenia kampanii wyborczej – powiedział.

 
 
Przeczytaj również

„Samorząd przyszłości”. Debata programowa PiS: Powrót do wielkich inwestycji i rozwój każdej gminy

9 maja odbyła się kolejna debata z cyklu „Myśląc Polska – Alternatywa 2.0”, zatytułowana „Samorząd przyszłości”. Liderzy Prawa i Sprawiedliwości przedstawili program zrównoważonego rozwoju kraju, ostro krytykując powrót obecnych władz...