22.06.2015
Szydłobus rusza w Polskę

Dziś w sposób symboliczny zwycięska kampania Andrzeja Dudy jest kontynuowana przez Beatę Szydło. Dudabus zmienił się w Szydłobus, który przemierzy Polskę na spotkaniach z Polakami. Autobus został dziś oficjalnie pokazany dziennikarzom. Premier nominowany przez PiS jakim jest Beta Szydło, uważa, że rozmowy z rodakami, to najlepszy sposób debaty i forma kampanii.

?Polski autosan stał się symbolem spotkań ze zwykłymi ludźmi? ? mówili Andrzej Duda i Beata Szydło na wspólnej konferencji prasowej pod Sejmem, skąd Szydło swoim autobusem ruszyła na spotkania po Mazowszu.

Niezalezna.pl/300polityka.pl

Przeczytaj również

„Nie możemy łupić Polaków!”. Przemysław Czarnek w Sali BHP w Gdańsku zapowiada radykalną obniżkę cen energii i odrzucenie ETS

W piątek, 29 maja, historyczna Sala BHP w Gdańsku stała się miejscem kolejnego spotkania z cyklu „Przebudzenie. Czas na głos Polaków!”. Wiceprezes PiS i kandydat na Premiera RP Przemysław Czarnek...