27.01.2018
Spotkanie Prezesa PiS z Sekretarzem Stanu USA

– Spotkanie z Sekretarzem Stanu USA R. Tillersonem odbyło się z amerykańskiej inicjatywy i przebiegło bardzo dobrze – powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas briefingu prasowego.

Poinformował, że była to dobra, pożyteczna rozmowa.

– Rozmawialiśmy o sprawach militarnych, gospodarczych, o współpracy w tej dziedzinie, o kwestiach związanych z zakupami broni, o różnego rodzaju bardziej szczegółowych kwestiach, o których z różnych względów mówić nie mogę. Miałem okazję podziękować amerykańskiej dyplomacji za obecne nastawienie do Polski – oznajmił.

Przeczytaj również

„Samorząd przyszłości”. Debata programowa PiS: Powrót do wielkich inwestycji i rozwój każdej gminy

9 maja odbyła się kolejna debata z cyklu „Myśląc Polska – Alternatywa 2.0”, zatytułowana „Samorząd przyszłości”. Liderzy Prawa i Sprawiedliwości przedstawili program zrównoważonego rozwoju kraju, ostro krytykując powrót obecnych władz...