26.09.2016
Spotkanie Premier Beaty Szydło z Medalistami Igrzysk Paraolimpijskich

– Patrząc na Państwa zaangażowanie, determinację i rywalizację czujemy dumę. Przełamujecie Państwo bariery, które wydają się nie do przejścia ? powiedziała Premier Beata Szydło podczas spotkania z paraolimpijczykami w PGE Narodowy. – To ogromny sukces, osiągnięcie, ale przede wszystkim ogromne dzieło do naśladowania – dodała.

Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka złożył gratulacje medalistom.

– Dokonujecie wielkich rzeczy, dając nam przykład pięknej i czystej rywalizacji. Serdecznie Wam gratuluję i dziękuję, że jesteście tu z nami – mówił Minister Bańka.

Przeczytaj również

„Samorząd przyszłości”. Debata programowa PiS: Powrót do wielkich inwestycji i rozwój każdej gminy

9 maja odbyła się kolejna debata z cyklu „Myśląc Polska – Alternatywa 2.0”, zatytułowana „Samorząd przyszłości”. Liderzy Prawa i Sprawiedliwości przedstawili program zrównoważonego rozwoju kraju, ostro krytykując powrót obecnych władz...