10.03.2016
Premier Beata Szydło powołała Radę Naukową Leśnictwa

– Powołujemy dziś Radę Naukową Leśnictwa. Wiążemy wielkie nadzieje we współpracy z nią.(…) Symbioza nauki i gospodarki powinna być podstawą rozwoju państwa – powiedziała Premier Beata Szydło na uroczystości powołania Rady Naukowej Leśnictwa w KPRM.

Szefowa Rządu podkreśliła, że chce aby polski rząd współpracował ze środowiskami naukowymi.

– Decyzje, które będzie podejmować polski rząd, chcemy opierać na współpracy ze środowiskami naukowymi. (…) Wierzę, że będziemy podejmowali wiele różnych tematów i ta współpraca będzie się rozwijać, ponieważ chcemy korzystać z wiedzy i doświadczenia ludzi nauki – powiedziała Premier Szydło. 

Przeczytaj również

Wiceprezes PiS Przemysław Czarnek w Kędzierzynie-Koźlu: Projekt ustawy o bezpieczeństwie Polaków na stole

W piątek, 17 kwietnia, Wiceprezes PiS i kandydat na Premiera RP Przemysław Czarnek spotkał się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla w ramach cyklu #PrzebudzeniePL. Ratunek dla polskiego przemysłu i Grupy Azoty Wiceprezes...