29.09.2017
Premier Beata Szydło podczas Szczytu Cyfrowego w Tallinnie

– Polska była krajem, który zainicjował pomysł zorganizowania Szczytu Cyfrowego. Spotkaliśmy się w Tallinnie, by rozmawiać o przyszłości Europy, o bezpieczeństwie i rozwoju – powiedziała Premier Beata Szydło podczas konferencji prasowej.

Dodała, że podczas spotkania rozmawiano także o cyberbezpieczeństwie.

– Wierzę, że ta dyskusja będzie kontynuowana. Polska jest państwem, które aktywnie wprowadza rozwiązania pozwalające na szybszy rozwój – oznajmiła.

Poinformowała, że doszło także do spotkania z premierami Grupy Wyszehradzkiej oraz z premier brytyjskiego rządu T. May.

Przeczytaj również

„Samorząd przyszłości”. Debata programowa PiS: Powrót do wielkich inwestycji i rozwój każdej gminy

9 maja odbyła się kolejna debata z cyklu „Myśląc Polska – Alternatywa 2.0”, zatytułowana „Samorząd przyszłości”. Liderzy Prawa i Sprawiedliwości przedstawili program zrównoważonego rozwoju kraju, ostro krytykując powrót obecnych władz...