28.09.2019
Prawo i Sprawiedliwość działa dla dobra wszystkich Polaków

– Prawo i Sprawiedliwość jest dobrym gospodarzem tej ziemi i jest najlepszym wyborem dla Polski – mówił Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami w miejscowości Koło.

Dodał, że Prawo i Sprawiedliwość działa dla dobra wszystkich Polaków.

– W 2015 roku przestawiliśmy zwrotnicę modernizacji w kierunku polskich rodzin, polskich przedsiębiorców, zdrowego modelu gospodarczego, który doprowadzi nas do polskiej wersji państwa dobrobytu. Dbanie o Polskę to także dbanie o polską kulturę, o jakość życia w naszych małych ojczyznach – oznajmił.

Podkreślił, że ?priorytetem jest to, by powiedzieć, że wreszcie dogoniliśmy Europę Zachodnią?. Jak stwierdził, stanie się tak w ciągu najbliższych kilkunastu lat.

– Polska, z całą pewnością, może być jeszcze lepsza niż jest dzisiaj. Musimy mierzyć wysoko, wysoko postawić poprzeczkę i robimy to. Chcemy, by Polska była państwem dobrobytu dla wszystkich – powiedział.

Przeczytaj również

Oświadczenie

Pani Beata Bieniek-Wiera, zasiadająca w Radzie Nadzorczej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w Bytomiu (spółce Skarbu Państwa), została ujęta na „Liście kolesi” publikowanej na stronie kolesie.pl. Oświadczamy, że nie są nam...