06.07.2016
Powołanie Komisji ws. Amber Gold

– Dzisiaj dojdzie do pierwszego czytania uchwały o powołaniu komisji do zbadania sprawy grupy spółek Amber Gold – powiedziała Poseł PiS Małgorzata Wasserman, która stanie na czele powołanej Komisji Śledczej.

– Jako Klub Prawo i Sprawiedliwość będziemy składać wniosek do prezydium Sejmu o rozszerzenie liczby osób do Komisji Śledczej ds. spraw afery Amber Gold tak, aby ta liczba wynosiła 11 osób i były w niej reprezentowane wszystkie Kluby Parlamentarne – powiedziała Rzecznik KP PiS Beata Mazurek. 

Przeczytaj również

„Nie możemy łupić Polaków!”. Przemysław Czarnek w Sali BHP w Gdańsku zapowiada radykalną obniżkę cen energii i odrzucenie ETS

W piątek, 29 maja, historyczna Sala BHP w Gdańsku stała się miejscem kolejnego spotkania z cyklu „Przebudzenie. Czas na głos Polaków!”. Wiceprezes PiS i kandydat na Premiera RP Przemysław Czarnek...