04.04.2018
Polska wzmacnia współpracę ze Stanami Zjednoczonymi

– Kiedy podpisywaliśmy umowę na Patrioty byłem przekonany, że jest to zacieśnienie naszych relacji ze Stanami Zjednoczonymi, i tak się właśnie dzieje. Cieszę się, że tworzymy nową przestrzeń do wzmocnienia polsko-amerykańskiej współpracy, nie tylko w obszarze obronnym, czy politycznym – powiedział Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej z Ambasadorem Stanów Zjednoczonych.

Dodał, że utworzenie Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej jest wzmocnieniem obecności polskiego biznesu w USA i amerykańskich przedsiębiorców w Polsce.

– Będziemy nie tylko pogłębiać nasze relacje, ale chcemy też budować na nich przyszłość – oznajmił.

Przeczytaj również

„Samorząd przyszłości”. Debata programowa PiS: Powrót do wielkich inwestycji i rozwój każdej gminy

9 maja odbyła się kolejna debata z cyklu „Myśląc Polska – Alternatywa 2.0”, zatytułowana „Samorząd przyszłości”. Liderzy Prawa i Sprawiedliwości przedstawili program zrównoważonego rozwoju kraju, ostro krytykując powrót obecnych władz...