12.11.2015
Pierwsze posiedzenie VIII kadencji Sejmu

Odbyła się inauguracja pierwszego posiedzenia Sejmu VIII kadencji, którą poprowadził Marszałek Senior Kornel Morawiecki.

W czasie posiedzenia głos zabrał Prezydent RP Andrzej Duda, który pogratulował wszystkim posłom zdobycia mandatów.

Jednym z tymczasowych sekretarzy obrad wybrany został poseł Prawa i Sprawiedliwości Paweł Szefernaker.

Podczas posiedzenia dymisję rządu złożyła ustępująca premier Ewa Kopacz.

 

 

Przeczytaj również

Oświadczenie

Pani Beata Bieniek-Wiera, zasiadająca w Radzie Nadzorczej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w Bytomiu (spółce Skarbu Państwa), została ujęta na „Liście kolesi” publikowanej na stronie kolesie.pl. Oświadczamy, że nie są nam...