24.11.2015
Pierwsze posiedzenie rządu Premier Beaty Szydło

– Rozmawialiśmy przede wszystkim o realizacji tegorocznego budżetu oraz prac nad budżetem na 2016 r. Rada Ministrów przedłoży nowy projekt, w którym będziemy chcieli ująć zadania priorytetowe, o których mówiłam w expose – powiedziała Premier Beata Szydło podczas konferencji prasowej zorganizowanej po posiedzeniu rządu.

Szefowa rządu zwróciła uwagę, że priorytetem w dalszym ciągu pozostaje program 500 plus.

– Ten program (500 plus) będzie realizowany w przyszłym roku. Już teraz chcemy zabezpieczyć w związku z tym środki – podkreśliła.

– Wyznaczyliśmy harmonogram prac do końca bieżącego roku, przyjęliśmy założenia projektów ustaw, które do końca tego roku będą przyjmowane – dodała Beata Szydło.

Fot. KPRM

Przeczytaj również

Oświadczenie

Pani Beata Bieniek-Wiera, zasiadająca w Radzie Nadzorczej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w Bytomiu (spółce Skarbu Państwa), została ujęta na „Liście kolesi” publikowanej na stronie kolesie.pl. Oświadczamy, że nie są nam...