04.09.2015
Nowy spot Prawa i Sprawiedliwości

– Ten spot pokazuje, że Platforma Obywatelska jest oderwana od rzeczywistości. Nie wie o głównych problemach Polski, Polaków, rodzin wielodzietnych, których nie stać jest na zakup podstawowych rzeczy. 900 tys. dzieci, 2.8 mln Polaków żyje w ubóstwie. Platforma Obywatelska zajmuje się swoimi sprawami, pozyskiwaniem polityków na swoje listy (?). My pokazujemy realne, prawdziwe problemy, z którymi spotykamy się jeżdżąc po Polsce. Mamy dla nich rozwiązanie- mówił marszałek Stanisław Karczewski o programie 500 zł na drugie i następne dziecko podczas czwartkowej prezentacji nowego spotu Prawa i Sprawiedliwości.

Zapraszamy do oglądania!

 

Przeczytaj również

Oświadczenie

Pani Beata Bieniek-Wiera, zasiadająca w Radzie Nadzorczej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w Bytomiu (spółce Skarbu Państwa), została ujęta na „Liście kolesi” publikowanej na stronie kolesie.pl. Oświadczamy, że nie są nam...