08.10.2019
Nowy spot Prawa i Sprawiedliwości

– Na obecnej scenie politycznej mamy z jednej strony PiS, a z drugiej tzw. antyPiS. Wybór jest prosty, czy 13 października wybierzemy “Polskę Plus” jaką proponujemy, czy “Polskę Minus” jaką proponuje Koalicja Obywatelska? – pytał Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel podczas konferencji prasowej. 

Podczas konferencji zaprezentowano nowy spot Prawa i Sprawiedliwości “Koalicja Chaosu”. 

Przeczytaj również

„Nie możemy łupić Polaków!”. Przemysław Czarnek w Sali BHP w Gdańsku zapowiada radykalną obniżkę cen energii i odrzucenie ETS

W piątek, 29 maja, historyczna Sala BHP w Gdańsku stała się miejscem kolejnego spotkania z cyklu „Przebudzenie. Czas na głos Polaków!”. Wiceprezes PiS i kandydat na Premiera RP Przemysław Czarnek...