22.09.2016
Naszym nadrzędnym celem jest ochrona majątku narodowego

– Naszym nadrzędnym celem jest ochrona majątku narodowego – powiedziała Premier Beata Szydło w Sejmie.

Szefowa Rządu podsumowała ośmioletnie działania koalicji PO-PSL w zarządzaniu Skarbem Państwa.

– Afery, które przetoczyły się przez Polskę w ciągu 8 lat rządów PO-PSL są niebotyczne. (…) Likwidowaliście stocznie,  kopalnie, prywatyzowaliście szpitale, nawet kolejkę na Kasprowy Wierch postanowiliście sprywatyzować – mówiła do polityków PO i PSL.

Beata Szydło podkreśliła działania swojego rządu. 

– Dzisiaj przyszliśmy po to, by sprawy uporządkować i uchronić majątek Skarbu Państwa przed całkowitą wyprzedażą. (…) Uporządkujemy w spółkach Skarbu Państwa to co popsuliście, bo my potrafimy wyciągać wnioski i szukać rozwiązań – zapowiedziała Premier Szydło. 

Przeczytaj również

„Samorząd przyszłości”. Debata programowa PiS: Powrót do wielkich inwestycji i rozwój każdej gminy

9 maja odbyła się kolejna debata z cyklu „Myśląc Polska – Alternatywa 2.0”, zatytułowana „Samorząd przyszłości”. Liderzy Prawa i Sprawiedliwości przedstawili program zrównoważonego rozwoju kraju, ostro krytykując powrót obecnych władz...