08.12.2017
M. Morawiecki desygnowany na Premiera

– Desygnowanie na stanowisko Premiera to dla mnie wielki zaszczyt. Będę starał się zrobić wszystko, by przysłużyć się dobrze Polsce i Polakom. Program, który do tej pory realizowaliśmy, będzie dla mnie drogowskazem – powiedział desygnowany na Premiera Mateusz Morawiecki.

Dodał, że praca z Beatą Szydło była dla niego wielkim doświadczeniem i honorem.

– Osiągnęliśmy bardzo wiele ważnych celów, chciałbym podziękować Pani Premier za wszystko, co zrobiła dla biało-czerwonej drużyny – oznajmił.

Zaznaczył, że bardzo się cieszy, że mógł być jej częścią, i przez ostatnie dwa lata “dołożyć swoją cegiełkę” do wzmocnienia architektury politycznej, społecznej i gospodarczej całej RP.

– Chcemy nadal służyć wzmocnieniu bezpieczeństwa, gospodarki oraz pozycji międzynarodowej Polski. Będziemy do tego dążyć – powiedział.

Przeczytaj również

„Samorząd przyszłości”. Debata programowa PiS: Powrót do wielkich inwestycji i rozwój każdej gminy

9 maja odbyła się kolejna debata z cyklu „Myśląc Polska – Alternatywa 2.0”, zatytułowana „Samorząd przyszłości”. Liderzy Prawa i Sprawiedliwości przedstawili program zrównoważonego rozwoju kraju, ostro krytykując powrót obecnych władz...