07.07.2016
Już jutro w Warszawie rozpocznie się Szczyt NATO

– Po wielu miesiącach przygotowań już jutro w Warszawie rozpocznie się bardzo ważne wydarzenie ? Szczyt Sojuszu Północnoatlantyckiego. Do naszej stolicy przybędzie wiele ważnych osób, wiele delegacji państw członkowskich Sojuszu. (?) Gospodarzem całego wydarzenia będzie Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, ale również polski rząd włączył się w przygotowanie tego wydarzenia ? powiedział Rzecznik Rządu Rafał Bochenek.

Zapraszamy do wysłuchania całej wypowiedzi:

Przeczytaj również

Oświadczenie

Pani Beata Bieniek-Wiera, zasiadająca w Radzie Nadzorczej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w Bytomiu (spółce Skarbu Państwa), została ujęta na „Liście kolesi” publikowanej na stronie kolesie.pl. Oświadczamy, że nie są nam...