06.09.2019
Jutro zaprezentujemy nasz program wyborczy

– PO słynie z tego, że co kilka tygodni prezentuje inny program wyborczy. Pamiętamy szcześciopak, którego sami nie znają w całości – powiedział Poseł PiS Jacek Sasin podczas konferencji prasowej.

Odniósł się tym samym do konwencji programowej Koalicji Obywatelskiej.

– Normalność, za którą tęskni kandydatka na premiera z listy KO, to Polska w której podniesiono wiek emerytalny, Polska bez Rodziny 500+, czy Emerytury+, Polska z luką w systemie VAT – oznajmił.

Przypomniał, że Polska straciła miliardy złotych za rządów PO-PSL i tak byłoby ponownie, gdyby znów doszli do władzy.

– Pytamy, czy PO, Koalicja Obywatelska chcą swój program realizować, czy tylko składają Polakom czcze obietnice. Prosimy o konkretne wyliczenia – apelował.

Przypomniał o sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości.

– Jutro w Lublinie będzie lepsze niż to, co dzisiaj zobaczyliśmy. Zaprezentujemy nasz program wyborczy – oznajmił.

Przeczytaj również

Oświadczenie

Pani Beata Bieniek-Wiera, zasiadająca w Radzie Nadzorczej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w Bytomiu (spółce Skarbu Państwa), została ujęta na „Liście kolesi” publikowanej na stronie kolesie.pl. Oświadczamy, że nie są nam...