Trzeba iść na wybory i głosować na Prawo i Sprawiedliwość

- Chcemy Europy, w której Polska nie będzie wykonywała niczyich poleceń, będzie mogła realizować własne interesy we współpracy z innymi. Chcemy Europy wartości, na których została utworzona, opartej na chrześcijaństwie - mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Krakowie.

Dodał, że „byliśmy krajem wolności i takim chcemy pozostać”.

- Nie chcemy Europy ideologicznej, takiej, która będzie narzucała sposób wychowywania dzieci. Nie chcemy też wprowadzania w Polsce euro. Ten eksperyment przyniósł wielu państwom klęskę. Dążymy do Europy równości, w tym równych dopłat dla polskich rolników, równej jakości towarów dla polskich konsumentów - oznajmił.

Zaznaczył, że trzeba iść na wybory i głosować na Prawo i Sprawiedliwość, gdyż jest ono gwarantem dobrego, szybkiego i sprawiedliwego rozwoju naszej Ojczyzny.

Premier Mateusz Morawiecki podkreślił, że w polityce wiarygodność jest kluczowa, a Prawo i Sprawiedliwość tę wiarygodność reprezentuje.

- Pokazaliśmy, że można rządzić na rzecz zwykłego człowieka i to dla nas zobowiązanie na kolejne lata. Mamy kolejny plus do naszej „Piątki”. To 500 zł comiesięcznego dodatku dla pełnoletnich niepełnosprawnych osób - powiedział.

Przypomniał, iż Prawo i Sprawiedliwość nie zgadza na mówienie o tym, że Polska powinna komukolwiek wypłacać odszkodowania za straty podczas II wojny światowej.

- Nasi oponenci chcą jechać do Europy żeby milczeć, my chcemy jechać i mówić głośno o sprawach ważnych dla Polaków - stwierdził.

Wicepremier Beata Szydło dodała, że 26 maja będziemy wybierać przyszłość Polski i Europy.

- Pokażmy Europie, że nam na niej zależy. Musimy wybrać ludzi, którym leży na sercu dobro Polski. Proszę o głosy na polityków Prawa i Sprawiedliwości. Pokażmy Europie, jak silna jest Polska! - zaapelowała.

Lista aktualności