Spotkanie z mieszkańcami Siedlec

We wtorek 12 września Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszkańcami Siedlec.

- Zbliżają się dla Polski fundamentalne wybory, od których będzie zależała nasza przyszłość. Razem z wyborami postawiliśmy cztery kluczowe pytania referendalne, które zadamy Polakom 15 października. Polska jest jedna. Niezależnie z którego zakątka Polski jesteśmy mamy prawo do równego startu, godnego życia i dobrej pracy. Naszym celem jest rozwój Polski. Liberałowie, którzy rządzili za czasów PO-PSL, rządzili prawem pięści – to była ich praworządność, a Siedlce mogły wtedy zapomnieć o inwestycjach. Mamy szanse żyć tak jak na zachodzie, ale bez problemów z którymi zachód się boryka - powiedział Premier Mateusz Morawiecki. 

Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie pozwoli na podwyższenie wieku emerytalnego. 

- Tusk już miał szansę się wykazać. W czasach jego rządów było tak duże bezrobocie, że sam uciekł z kraju. Gdyby Platforma Obywatelska nie ukrywała swoich prawdziwych zamiarów,  nie baliby się odpowiedzieć na pytania w referendum. Platforma Obywatelska boi się oddać głos Polakom, chcą przywrócić wiek emerytalny, a my na to nie pozwolimy - zaznaczył. 

Jak dodał Premier Mateusz Morawiecki, my nie będziemy dostosowywać się do polityki UE. 

- To rząd Prawa i Sprawiedliwości powstrzymuje wielką falę nielegalnych imigrantów. Platforma Obywatelska chce zniszczyć nasze bezpieczeństwo. Tusk jako przewodniczący Rady Europejskiej straszył Polaków, Węgrów, Słowaków i Czechów karami, jeśli nie dostosujemy się do polityki Unii Europejskiej - dodał. 

Lista aktualności