Spotkania z udziałem Wiceprezes PiS Beaty Szydło w Łowiczu, Makowie, Rawie Mazowieckiej i Opocznie

Dzisiaj Unią Europejską rządzą biurokraci, lobbyści i niestety ugrupowania, które mają za nic bezpieczeństwo i właśnie wartości europejskie. Próbują wcisnąć ludziom różnego rodzaju ideologie, jak np. Zielony Ład - powiedziała Wiceprezes PiS Beata Szydło w Łowiczu.

Bezrobocie zaczyna już zaglądać do naszych drzwi. W Polsce przecież codziennie praktycznie słyszymy o kolejnych zwolnieniach grupowych w wielu miejscach. To jest efekt Zielonego Ładu, więc tego się nie da naprawić. A ta gra pozorów ma tylko i wyłącznie w tej chwili stworzyć wrażenie, że to jest dobry program, bo przecież Ursula von der Leyen broniła go jak niepodległości, razem zresztą z Donaldem Tuskiem. Nie tak dawno, w Katowicach, na Kongresie Gospodarczym przekonywała, że to jest najlepsze z rozwiązań. Są kandydaci do Parlamentu Europejskiego, którzy startują z Trzeciej Drogi, a więc również i PSL, a pani Róża Thun mówi, że rolnicy powinni być szczęśliwi, bo nie ma nic lepszego dla nich niż Zielony Ład - powiedziała Wiceprezes PiS Beata Szydło w Makowie.

W ciągu 8 lat naszych rządów samorządy rzeczywiście mogły odczuć wsparcie rządowe i zrealizować dużo ambitnych inwestycji, programów, projektów. Mówię to również ze swojej perspektywy samorządowca sprzed lat, kiedy jako burmistrz gminy mogłam tylko pomarzyć o takich programach inwestycyjnych, dzięki którym poprawia się komfort życia mieszkańców - powiedziała Wiceprezes PiS Beata Szydło w Rawie Mazowieckiej.

Unia Europejska, drążona jest kolejnymi problemami, kryzysami i zamiast się rozwijać, zamiast budować wspólnotę ojczyzn, tak jak to było w założeniu ojców założycieli, opartej na wartościach chrześcijańskich, szanując suwerenność poszczególnych państw członkowskich, zmienia się w jakiś dziwny konglomerat, który chce zawłaszczać państwa wolność, każdego z osobna mieszkańca Europy i wreszcie pozbawiać kompetencji państw członkowskich - powiedziała Wiceprezes PiS Beata Szydło w Opocznie.


Lista aktualności