Przyszłość To Polska

W piątek 10 marca w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział serię spotkań polityków partii rządzącej, które odbędą się w całej Polsce. 

- Nasze programy, które były realizowane powstawały po rozmowach z Polakami - to oni są najlepszymi ekspertami. Polacy przekazują nam prawdziwą wiedzę o potrzebach Narodu i ich poglądami musimy się kierować. Lata naszych rządów pokazały, że program można realizować i zmieniać Polskę. Po 2015r. ustrój gospodarczo-społeczny bardzo się zmienił. Mechanizm eksploatacji dóbr państwowych został zlikwidowany - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński.

- Przed nami nowe wyzwania - stawia je także trwająca wojna na Ukrainie. Nasi przedstawiciele, na czele z Premierem Mateuszem Morawieckim, ruszają w objazd po Polsce. Będziemy rozmawiać i tworzyć plan działania. Polska musi być silniejsza i bezpieczna. Musimy być państwem, gdzie rodzinom żyje się lepiej niż na Zachodzie. Polska jest przyszłością - Przyszłość To Polska! - zaznaczył.

- Przed nami tysiące spotkań w całej Polsce. Ruszamy od soboty. W Jaśle odbędzie się spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim, potem Kraków, Gdynia, a w niedzielę w Sandomierzu z Polakami będzie rozmawiać Premier Beata Szydło - dodał Rzecznik PiS Rafał Bochenek.

Lista aktualności