Koalicja Obywatelska łamie prawo

- Zapraszamy na manifestację, która odbędzie się 11 stycznia o godzinie 16 pod Sejmem RP. Będzie to manifestacja przeciwko łamaniu prawa przez #Koalicja13Grudnia oraz przejmowaniu mediów publicznych. Będzie to także sprzeciw odnośnie likwidacji formuł wsparcia takich jak: wakacje kredytowe, kredytu 2%, a potem może i likwidacji 13 i 14 emerytury. Praktyka, którą posługuje się koalicja jest totalną destrukcją i brakiem pomocy obywatelom. Teraz łamane są prawa i Konstytucja, a my się temu stanowczo sprzeciwiamy i zapraszamy pod Sejm 11 stycznia, aby wspólnie i głośno powiedzieć NIE temu co wyprawia D. Tusk z koalicją – oznajmił podczas konferencji prasowej w Sejmie Przewodniczący KP PiS Mariusz Błaszczak.

- Ryszard Petru powiedział, iż jest propozycja likwidacji 13 i 14 emerytury. Znając praktyki koalicji nie potrzeba im prawomocnych ustaw, a wystarczą im uchwały, aby łamać prawo i likwidować te programy społeczne, które zostały wprowadzone przez Prawo i Sprawiedliwość – dodał Poseł PiS Zbigniew Kuźmiuk.

- Minął miesiąc od rządów koalicji. To co się dzieje jest wielkim chaosem i ograniczaniem szczególnie dla kredytobiorców. Wakacje kredytowe, kredyt 2% to tylko nieliczne programy, które będą likwidowane. Wszystkie obietnice i konkrety jakie zapowiadała PO tak jak w przeszłości nie są realizowane, a te które uchwaliło PiS są powoli likwidowane – poinformował Poseł PiS Waldemar Buda.

Lista aktualności