Rząd PiS prowadzi Polskę w dobrą stronę

- 13 października okaże się, czy Dobra Zmiana będzie kontynuowana. Mamy patriotyczny obowiązek zrobić wszystko, aby tego dnia zwyciężyć. To kwestia wielkiego wysiłku - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji w Elblągu.

Podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość nie prowadzi kampanii wyborczej przeciwko nikomu, nie idzie drogą agresji, a przedstawia wizje tego, jak Polska może wyglądać za kolejne lata.

- Elbląg ma szansę stać się znaczącym portem. Przekop Mierzei Wiślanej to nasze stare zobowiązanie. Kiedy te decyzje znalazły się w naszych rękach, zostały podjęte i są dzisiaj realizowane. Przez lata w Elblągu nic się nie zmieniało w sprawie portu. Można było odnieść wrażenie, że trwa tu jakiś układ - przypomniał.

Dodał, że wszystko, co dzieje się wokół przekopu Mierzei Wiślanej to także walka o suwerenność Polski.

- Umacniamy się i będziemy się umacniać pod względem militarnym dlatego, że chcemy i musimy być bezpieczni. Polska musi być militarnie silna. Pamiętajmy o tym, że wszystko, co zwykle traktowane jest jako sukces, jest wsparte o politykę bezpieczeństwa - stwierdził.

Zachęcał do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach i zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość.

- Mamy czym przekonywać, jeśli chodzi o sukcesy w różnych dziedzinach. Nasz rząd jest dobry i prowadzi Polskę w dobrą stronę - powiedział.


Lista aktualności