Potrzebne są silna wola i umiejętność rządzenia - PiS potrafi rządzić

-  Musimy dawać z siebie wszystko, bardzo ciężko pracować, żeby wygrać. Mamy nasze marzenia o wielkiej i wspaniałej Polsce. Żeby się spełniły, potrzebna jest ogromna mobilizacja - mówił Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami Strzelina.

Dodał, że Prawo i Sprawiedliwość chce kontynuować dobrą zmianę w Polsce.

- Mamy program, który ma m.in. zatrzymać młodych ludzi w Polsce, pomóc polskim rodzinom. Musimy rozmawiać z Polakami, pokazywać nasze programy, przypominać, co już udało nam się zrobić i co jeszcze chcemy zrobić dla Polski - kontynuował.

Podkreślił, że wielkie programy społeczne mogą być realizowane przez dobre i sprawiedliwe rządy.

- Pokazujemy, jak przełamuje się to, co dotąd nie było możliwe do zrealizowania. Potrzebne są silna wola i umiejętność rządzenia. Prawo i Sprawiedliwość potrafi rządzić. Patrzymy na społeczeństwo i gospodarkę jak na jedną całość. Państwo ma wspierać i pomagać, i my to robimy - stwierdził.

Zaapelował o zaangażowanie, o wyjście do przyjaciół, do rodziny i przekonywanie.

- Mamy argumenty i wiarygodność. Jestem przekonany, że razem będziemy w stanie odnieść kolejne zwycięstwa! Zrobimy kolejne wielkie kroki po tych, których już dokonaliśmy. Te kroki uczynią Polskę jeszcze silniejszą, bardziej dostatnią, na prawdziwym europejskim poziomie - powiedział.

Lista aktualności