Prawo i Sprawiedliwość nie dzieli Polaków na lepszych i gorszych

- Dobra droga do sprawiedliwej Polski to droga do Polaków, do prawdziwej, dobrze rozumianej europeizacji Polski. Przed nami Nowa Piątka PiS, która rozszerzy to, czego już dokonaliśmy - mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości we Wrocławiu.

Dodał, że opozycja wciąż nie ma pomysłu na program dla Polaków.

- Nasi przeciwnicy, nawet gdyby chcieli, nie potrafią kontynuować drogi, którą idziemy. Nie potrafią i nie chcą - oznajmił.

Podkreślił, że zwycięstwa, które zostały już odniesione przez Prawo i Sprawiedliwość to owoc ciężkiej pracy działaczy, członków i zwolenników.

- Apeluję dziś o podjęcie tej pracy po raz kolejny, bo to nie sondaże wygrywają w wyborach. To my możemy zwyciężyć ciężką pracą - stwierdził.

Podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość nie dzieli Polaków na lepszych i gorszych, praktykuje demokrację, jest formacją, która przestrzega Konstytucji.

Poinformował, że prosto z Wrocławia, reprezentacja Prawa i Sprawiedliwości wyrusza na kolejne spotkania.

- Teraz jest czas próby, wysiłku, determinacji i pracy, a zwycięstwo przyjdzie. W całej Polsce odbędzie się bardzo dużo spotkań. Najważniejszy jest bezpośredni kontakt, przekonywanie swoich rodzin, znajomych i nieznajomych, podczas spotkań i prywatnie - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński.Lista aktualności