Chcemy i będziemy konsekwentnie służyć Polakom

- Dzisiejszy wniosek o wotum nieufności wobec Rządu Premier Beaty Szydło to walka o przywództwo w opozycji. Przez 8 lat rządów PO-PSL słyszeliśmy, że nic się nie da zrobić. My pokazaliśmy, że jest inaczej - powiedziała Rzecznik PiS Beata Mazurek podczas konferencji prasowej w KPRM.

Wyraziła nadzieję, że dyskusja toczyć się będzie w oparciu o fakty, a nie manipulacje.

- Kłamstwo i straszenie Polaków to sposób funkcjonowania opozycji w Sejmie. Nie damy się wciągnąć w polityczne awantury - oznajmiła.

Podkreśliła, że przez ostatnie półtora roku, Rząd i PiS pokazali, że jeśli rządzi się uczciwie i uczciwie gospodaruje się pieniędzmi, to można wprowadzać dobre dla Polaków zmiany.

Rzecznik Rządu Rafał Bochenek dodał, że opozycja nie ma żadnych merytorycznych argumentów, dlatego nieustanne składa wnioski formalne.

- Mamy nadzieję, że dojdzie dziś w końcu do poważnej dyskusji z opozycją. Do tej pory, to nieustanna propaganda i manipulowanie faktami było sposobem na funkcjonowanie PO i Nowoczesnej w polskiej polityce - stwierdził.

Podkreślił, że Polska pod rządami PO to m.in. likwidacja Programu Rodzina 500 Plus i podwyższenie wieku emerytalnego do poziomu 67 lat. 

- My wciąż podkreślamy, że chcemy i konsekwentnie będziemy służyć Polakom - powiedział Rzecznik Rafał Bochenek.

Lista aktualności