Zjednoczona Prawica położyła fundament pod przyszłość Polski

- W ostatnich latach Zjednoczona Prawica położyła solidny fundament pod przyszłość Polski, ale to jest dopiero pierwszy krok. Przed nami kolejne wyzwania. Musimy pokazać Polsce i Polakom, że zgoda buduje, że gdy potrafimy się porozumieć - wyzwala się energia, która prowadzi do zwycięstwa - powiedziała Wicepremier Beta Szydło podczas konwencji krajowej Porozumienia, która odbyła się w Krakowie.

Dodała, że wielkim sukcesem Zjednoczonej Prawicy jest to, że potrafi być razem, zbudować wspólnotę celów i obóz polityczny, który pokazał Polsce i Polakom, że to oni są najważniejsi.

- Ostatnie lata to był czas ciężkiej pracy, trudnych reform, ale pokazaliśmy, że jesteśmy konsekwentni, skuteczni i dotrzymujemy słowa. Naszą misją jest zmienianie Polski i budowanie jej lepszej dla Polaków - oznajmiła.

Przypomniała też wspólne sukcesy Zjednoczonej Prawicy w ostatnich latach.

- Dynamicznie rozwijająca się gospodarka - jedna z najszybciej rozwijających się gospodarek w Unii Europejskiej. Praktycznie nie mamy dzisiaj problemu z bezrobociem, udało nam się skutecznie zlikwidować ubóstwo wśród dzieci, udało nam się pobudzić polską gospodarkę. Skutecznie walczyliśmy w tym czasie z mafiami VAT-owskimi oplatającymi polską gospodarkę i niszczącymi polskie finanse publiczne. To są nasze wspólne sukcesy, to udało się zrobić - podkreśliła.

Zaznaczyła, że należy zrobić wszystko, aby w roku 2019 r. uzyskać prolongatę do dalszych rządów Zjednoczonej Prawicy.

Lista aktualności