Potrzebujemy Państwa wsparcia!

- Przed nami bardzo ważne wybory, w których odpowiemy sobie na pytanie czy dobra zmiana, czy dobry czas dla Polski będą kontynuowane - mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Koninie.

Zaznaczył, że dziś historia naszego narodu jest fałszowana, jednak Prawo i Sprawiedliwość podjęło tę walkę i odniosło sukcesy.

- Nasi konkurenci nie mają wielu metod poza „hejtem”. My możemy odwoływać się do faktów i tego co zrobiliśmy. Musi zwyciężyć pozytywny program. Powiedzieliśmy jasno, że Polak żyjący na wsi musi mieć takie same prawa jak Polak żyjący w mieście. Idziemy tą drogą - oznajmił.

Podkreślił, że polskie państwo wraca dzisiaj na wieś, z dużym wsparciem.

- Na wieś trafiają znaczne środki, zarówno z programów społecznych jak i rozwojowych. Wesprzemy tych, którzy ponieśli straty przez suszę - obiecał.

Odniósł się także do przeprowadzonej reformy szkolnictwa, którą Prawo i Sprawiedliwość obiecało.

- Dziś wokół polskiej szkoły powstały problemy, a musi ona przygotowywać uczniów do życia, dalszych studiów, pracy, bycia dobrymi obywatelami, do tego, by dobrze przeżyć życie służąc swojej rodzinie i Polsce. Szkoła musi być bezpieczna - powiedział.

Zaznaczył, że uczniowie polskiej szkoły powinni być bezpieczni, by nikt nie ośmielał się traktować ich jako przedmiot społecznych eksperymentów, a Prawo i Sprawiedliwość jest gwarancją tego, że ofensywa na polskie szkoły zostanie odparta.

- Będziemy się bronili, ale potrzebujemy Państwa wsparcia! - zakończył.


Lista aktualności