Będziemy robić wszystko, by nasz kraj był za 4 lata lepszy

- Niedługo rozpoczęcie roku szkolnego. Chcemy szkoły, która będzie przygotowywała do życia, będzie potrafiła nauczyć młodych ludzi odnajdywania się w sferze kultury. Chcemy, by polska szkoła była szkołą bezpieczną - mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Poznaniu.

Dodał, że szkoła nie może być terenem eksperymentów społecznych, nie może godzić w prawa rodziców do wychowywania dzieci, nie może podważać fundamentu jakim jest rodzina.

- Rządy Prawa i Sprawiedliwości są i będą gwarancją tego, że w polskiej szkole nie będzie eksperymentów. Szkoła będzie wspierana. Chcemy, by szkoła kształtowała dobrych ludzi, obywateli, którzy będą podtrzymywali to, co tworzy Polskę, co daje Jej szansę rozwoju - stwierdził.

Przypomniał, że Rząd PiS udowodnił, że potrafi rządzić - w sferze ekonomicznej i finansów publicznych.

-  Zapewniliśmy ich poprawę, dzięki czemu mogliśmy przeprowadzić program odbudowy sprawiedliwości społecznej. W 2020 roku będziemy mieli zrównoważony budżet, bez deficytu - poinformował.

Zaznaczył, że aby zwyciężyć, trzeba pracować.

- Liczę na to, że wszyscy będziemy się w to angażować. Będziemy robić wszystko, by nasz kraj był za 4 lata lepszy - zasobniejszy, bardziej szczęśliwy i z większymi perspektywami - powiedział.


Lista aktualności