13.03.2019
Odtwarzamy regularne połączenia autobusowe

– Problem komunikacyjny jest problemem cywilizacyjnym, z którym postanowiliśmy się zmierzyć. Chcemy odtwarzać regularne połączenia autobusowe, które zostały zlikwidowane – powiedział Premier Mateusz Morawiecki podczas briefingu prasowego w Płońsku.

Dodał, że środki z Funduszu Dróg Samorządowych zostaną w najbliższych dniach rozdysponowane.

– Chcemy, we współpracy z powiatami, gminami, przywracać połączenia autobusowe na mapę, a także połączyć je z tymi, które istnieją, także z pociągami – oznajmił.

Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk podkreślił, że walka z wykluczeniem komunikacyjnym jest obowiązkiem Rządu, i on ten obowiązek realizuje.

Przeczytaj również

„Samorząd przyszłości”. Debata programowa PiS: Powrót do wielkich inwestycji i rozwój każdej gminy

9 maja odbyła się kolejna debata z cyklu „Myśląc Polska – Alternatywa 2.0”, zatytułowana „Samorząd przyszłości”. Liderzy Prawa i Sprawiedliwości przedstawili program zrównoważonego rozwoju kraju, ostro krytykując powrót obecnych władz...