06.03.2019
Konferencja ?Przedsiębiorcze Kobiety?

– Rzeczywista równość pomiędzy kobietami a mężczyznami na rynku pracy jest niezwykle ważna, dla nas to sprawy fundamentalne – mówił Premier Mateusz Morawiecki, który wziął udział w konferencji “Przedsiębiorcze Kobiety”.

Dodał, że według rankingu brytyjskiego ekonomicznego tygodnika “The Economist” Polska znajduje się na wysokiej pozycji jeśli chodzi o rolę kobiet w miejscu pracy.

– Wiele pań odnosi sukcesy w prywatnym biznesie. Bardzo się cieszę, że przebijacie się przez te szklane sufity. W Polsce mamy ich coraz mniej. Prośba, żebyście je wskazywały, żebyśmy mogli je zwalczać – oznajmił.

Na zbliżające się 8 marca święto Kobiet, życzył, aby warunki życia w Polsce były coraz bardziej kobiece.

– Życzę także, aby wszystko co tworzymy, było tworzone przez pryzmat kobiet, bo wtedy będzie to na pewno dobre dla Polski – spuentował.

Przeczytaj również

Wiceprezes PiS Przemysław Czarnek w Kędzierzynie-Koźlu: Projekt ustawy o bezpieczeństwie Polaków na stole

W piątek, 17 kwietnia, Wiceprezes PiS i kandydat na Premiera RP Przemysław Czarnek spotkał się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla w ramach cyklu #PrzebudzeniePL. Ratunek dla polskiego przemysłu i Grupy Azoty Wiceprezes...