25.08.2019
II Ogólnopolskie Święto ?Wdzięczni Polskiej Wsi?

– Polska tradycja przechowywana przez rolników jest zaczynem przekazywanym kolejnym pokoleniom. Na tej tradycji budujemy naszą przyszłość – powiedział Premier Mateusz Morawiecki podczas II Ogólnopolskiego Święta ?Wdzięczni Polskiej Wsi? w Kolnie.

Dodał, że polskie państwo jest po to, żeby wspierać w trudnych momentach.

– Nie zostawimy rolników w potrzebie. Poprzez nasz działania chcemy doprowadzić do wsi nowoczesnej, która będzie dumą polskiej gospodarki, bo dbałość o polskie rolnictwo to nasz interes narodowy – oznajmił.

Podkreślił, że obowiązkiem Rządu Prawa i Sprawiedliwości była poprawa losu polskich rodzin.

– Wywiązaliśmy się z tego z nawiązką – stwierdził.

– Jesteśmy wdzięczni polskiej wsi za to, że przechowaliście pragnienie Polski niepodległej, silnej, dumnej, chrześcijańskiej i wiernej naszym pragnieniom – pragnieniom wielkiej Rzeczpospolitej. Szczęść Boże! – spuentował.

Przeczytaj również

Wiceprezes PiS Przemysław Czarnek w Kędzierzynie-Koźlu: Projekt ustawy o bezpieczeństwie Polaków na stole

W piątek, 17 kwietnia, Wiceprezes PiS i kandydat na Premiera RP Przemysław Czarnek spotkał się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla w ramach cyklu #PrzebudzeniePL. Ratunek dla polskiego przemysłu i Grupy Azoty Wiceprezes...