PO chce decydować o naszej wolności

- Od wielu tygodni zadajemy pytania o program wyborczy partii PO. Jeżeli prześledzimy wypowiedzi polityków opozycji - to nie słyszymy żadnych konkretnych postulatów. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski także uchyla się od odpowiedzi - mówił Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Rafał Bochenek.

Oznajmił, iż rozpoczynamy ogólnopolską akcję informacyjną na temat programu PO.

- Sprowadza się on do uderzenia w wolność Polaków, w ingerencje naszego życia oraz prawa codziennego wyboru - co mamy jeść, jak żyć i podróżować. Rafał Trzaskowski odnosił się do planów na temat organizacji C40. Jeżeli PO dojdzie do władzy wprowadzi te postulaty szybciej - jak sam to oznajmił. Stanowczo się temu sprzeciwiamy i nie zgadzamy z takimi założeniami. To bardzo poważny problem, dlatego nie pozostawimy tego bez echa. Ogólnopolska kampania pozwoli ludziom bardziej przejrzeć na oczy odnośnie programu, który oferuje Polakom PO oraz Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski - dodał.

- Projekt C40 do którego odnosi się Rafał Trzaskowski to rewolucja, o której opozycja marzy. To jawne ograniczanie wolności i wyboru w codziennym życiu dla obywateli Polski. Te ograniczenia mogą pojawić się w całej Polsce, jeżeli PO wygra. Nie pozwolimy, aby komuna wracała na nowo. Świat oszalał, a ograniczanie naszej wolności promuje Rafał Trzaskowski. Prawdziwe plany są już znane i nie kryją się z nimi przedstawiciele opozycji. Polacy chcą żyć bez wykluczeni - zaświadczył poseł PiS Daniel Milewski.

- To co planują politycy PO jest dyktaturą XXI wieku. Ma to stworzyć dwie grupy ludzi: bogatych i uprzywilejowanych oraz resztę osób, którzy mają być posłuszni i ograniczeni w swoich codziennych wyborach i życiu. Jak za czasów komunizmu wyjazd za granicę był czym wymarzonym i bardzo ciężkim do osiągnięcia, jak sprzedawano mięso lub ubrania na kartki oraz wydzielano paliwo na stacjach - do tych czasów chcą nas cofnąć politycy PO - poinformował poseł PiS Bartosz Kownacki.


Lista aktualności