Nowi Pełnomocnicy Okręgowi Prawa i Sprawiedliwości

Z dniem 1 lipca br. powołano 94. Pełnomocników Okręgowych Prawa i Sprawiedliwości.

Okręg nr 1 – Bolesławiec obejmujący powiaty: bolesławiecki, lubański, lwówecki, zgorzelecki – Pełnomocnik Okręgowy Pan Rafał Ślusarz.

Okręg nr 2 – Jelenia Góra obejmujący powiaty: jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, złotoryjski oraz miasto Jelenia Góra – Pełnomocnik Okręgowy Pan Adam Babuśka.

Okręg nr 3 – Legnica obejmujący powiaty: głogowski, legnicki, lubiński, polkowicki oraz miasto Legnica – Pełnomocnik Okręgowy Pan Wojciech Zubowski.

Okręg nr 4 – Wałbrzych obejmujący powiaty: świdnicki, wałbrzyski oraz miasto Wałbrzych – Pełnomocnik Okręgowy Pan Maciej Badora.

Okręg nr 5 – Dzierżoniów obejmujący powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, ząbkowicki – Pełnomocnik Okręgowy Pan Marcin Gwóźdź.

Okręg nr 6 – Oleśnica obejmujący powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski – Pełnomocnik Okręgowy Pan Paweł Hreniak.

Okręg nr 7 i 8 – Wrocław obejmujący miasto Wrocław – Pełnomocnik Okręgowy Pani Agnieszka Soin.

Okręg nr 9 – Bydgoszcz obejmujący powiaty: bydgoski, świecki, tucholski oraz miasto Bydgoszcz – Pełnomocnik Okręgowy Pan Tomasz Latos.

Okręg nr 10 – Inowrocław obejmujący powiaty: inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, żniński – Pełnomocnik Okręgowy Pan Bartosz Kownacki.

Okręg nr 11 – Toruń obejmujący powiaty: chełmiński, toruński oraz miasto Toruń – Pełnomocnik Okręgowy Pan Michał Ramlau.

Okręg nr 12 – Grudziądz obejmujący powiaty: brodnicki, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, rypiński, wąbrzeski oraz miasto Grudziądz – Pełnomocnik Okręgowy Pan Paweł Grzybowski.

Okręg nr 13 – Włocławek obejmujący powiaty: aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, włocławski oraz miasto Włocławek – Pełnomocnik Okręgowy Pani Joanna Borowiak.

Okręg nr 14 – Puławy obejmujący powiaty: lubartowski, łukowski, opolski, puławski, rycki – Pełnomocnik Okręgowy Pan Sławomir Skwarek.

Okręg nr 15 – Świdnik obejmujący powiaty: janowski, kraśnicki, lubelski, łęczyński, świdnicki – Pełnomocnik Okręgowy Pan Jarosław Stawiarski.

Okręg nr 16 – Lublin obejmujący miasto Lublin – Pełnomocnik Okręgowy Pan Piotr Breś.

Okręg nr 17 – Biała Podlaska obejmujący powiaty: bialski, parczewski, radzyński oraz miasto Biała Podlaska – Pełnomocnik Okręgowy Pan Dariusz Stefaniuk.

Okręg nr 18 – Chełm obejmujący powiaty: chełmski, krasnostawski, włodawski oraz miasto Chełm – Pełnomocnik Okręgowy Pan Ryszard Madziar.

Okręg nr 19 – Zamość obejmujący powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski, zamojski oraz miasto Zamość – Pełnomocnik Okręgowy Pan Tomasz Zieliński.

Okręg nr 20 – Zielona Góra obejmujący powiaty: krośnieński, świebodziński, zielonogórski oraz miasto Zielona Góra – Pełnomocnik Okręgowy Pan Marek Ast.

Okręg nr 21 – Gorzów Wielkopolski obejmujący powiaty: gorzowski, międzyrzecki, słubicki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński oraz miasto Gorzów Wielkopolski – Pełnomocnik Okręgowy Pan Władysław Dajczak.

Okręg nr 22 – Nowa Sól obejmujący powiaty: nowosolski, wschowski, żagański, żarski – Pełnomocnik Okręgowy Pan Andrzej Bielawski.

Okręg nr 23 i 24 – Łódź obejmujący powiaty: brzeziński, łódzki wschodni oraz miasto Łódź – Pełnomocnik Okręgowy Pan Krzysztof Stasiak.

Okręg nr 25 – Kutno obejmujący powiaty: kutnowski, łęczycki, łowicki, poddębicki – Pełnomocnik Okręgowy Pan Przemysław Błaszczyk.

Okręg nr 26 – Pabianice obejmujący powiaty: łaski, pabianicki, zgierski – Pełnomocnik Okręgowy Pan Krzysztof Ciebiada.

Okręg nr 27 – Sieradz obejmujący powiaty: pajęczański, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski – Pełnomocnik Okręgowy Pan Grzegorz Schreiber.

Okręg nr 28 – Piotrków Trybunalski obejmujący powiaty: bełchatowski, piotrkowski, radomszczański oraz miasto Piotrków Trybunalski – Pełnomocnik Okręgowy Pan Antoni Macierewicz.

Okręg nr 29 – Tomaszów Mazowiecki obejmujący powiaty: opoczyński, rawski, skierniewicki, tomaszowski oraz miasto Skierniewice – Pełnomocnik Okręgowy Pan Robert Telus.

Okręg nr 30 – Oświęcim obejmujący powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski, wadowicki – Pełnomocnik Okręgowy Pan Mariusz Krystian.

Okręg nr 31 - Olkusz obejmujący powiaty: krakowski, miechowski, olkuski – Pełnomocnik Okręgowy Pan Łukasz Smółka.

Okręg nr 32 i 33 – Kraków obejmujący miasto Kraków – Pełnomocnik Okręgowy Pan Łukasz Kmita.

Okręg nr 34 - Bochnia obejmujący powiaty: bocheński, brzeski, proszowicki, wielicki – Pełnomocnik Okręgowy Pani Józefa Szczurek-Żelazko.

Okręg nr 35 – Tarnów obejmujący powiaty: dąbrowski, tarnowski oraz miasto Tarnów – Pełnomocnik Okręgowy Pani Anna Pieczarka.

Okręg nr 36 – Nowy Targ obejmujący powiaty: limanowski, nowotarski, tatrzański – Pełnomocnik Okręgowy Pani Anna Paluch.

Okręg nr 37 – Nowy Sącz obejmujący powiaty: gorlicki, nowosądecki oraz miasto Nowy Sącz – Pełnomocnik Okręgowy Pan Wiktor Durlak.

Okręg nr 38 – Płock obejmujący powiaty: gostyniński, płocki, sierpecki, sochaczewski, żyrardowski oraz miasto Płock – Pełnomocnik Okręgowy Pan Marek Martynowski.

Okręg nr 39 – Ciechanów obejmujący powiaty: ciechanowski, mławski, płoński, przasnyski, żuromiński – Pełnomocnik Okręgowy Pan Krzysztof Bieńkowski.

Okręg nr 40 – Legionowo obejmujący powiaty: legionowski, nowodworski, warszawski zachodni, wołomiński – Pełnomocnik Okręgowy Pan Adam Lubiak.

Okręg nr 41 – Pruszków obejmujący powiaty: grodziski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski – Pełnomocnik Okręgowy Pan Zdzisław Sipiera.

Okręg nr 42, 43, 44 i 45 – Warszawa obejmujący miasto stołeczne Warszawa – Pełnomocnik Okręgowy Pan Jarosław Krajewski.

Okręg nr 46 – Ostrołęka obejmujący powiaty: makowski, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, wyszkowski oraz miasto Ostrołęka – Pełnomocnik Okręgowy Pan Marcin Grabowski.

Okręg nr 47 – Mińsk Mazowiecki obejmujący powiaty: garwoliński, miński, węgrowski - – Pełnomocnik Okręgowy Pani Maria Koc.

Okręg nr 48 – Siedlce obejmujący powiaty: łosicki, siedlecki, sokołowski i miasto Siedlce – Pełnomocnik Okręgowy Pan Krzysztof Tchórzewski.

Okręg nr 49 – Kozienice obejmujący powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, przysuski - Pełnomocnik Okręgowy Pan Stanisław Karczewski.

Okręg nr 50 – Radom obejmujący powiaty: lipski, radomski, szydłowiecki, zwoleński oraz miasto Radom - Pełnomocnik Okręgowy Pan Marek Suski.

Okręg nr 51 – Nysa obejmujący powiaty: brzeski, kluczborski, namysłowski, nyski, prudnicki - Pełnomocnik Okręgowy Pani Katarzyna Czochara.

Okręg nr 52 – Opole obejmujący powiaty: opolski oraz miasto Opole - Pełnomocnik Okręgowy Pan Sławomir Kłosowski.

Okręg nr 53 – Kędzierzyn-Koźle obejmujący powiaty: głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, oleski, strzelecki - Pełnomocnik Okręgowy Pani Violetta Porowska.

Okręg nr 54 – Stalowa Wola obejmujący powiaty: leżajski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski oraz miasto Tarnobrzeg - Pełnomocnik Okręgowy Pan Lucjusz Nadbereżny.

Okręg nr 55 – Mielec obejmujący powiaty: dębicki, kolbuszowski, mielecki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski - Pełnomocnik Okręgowy Pan Jan Warzecha.

Okręg nr 56 – Rzeszów obejmujący powiaty: łańcucki, rzeszowski oraz miasto Rzeszów - Pełnomocnik Okręgowy Pani Ewa Leniart.

Okręg nr 57 – Krosno obejmujący powiaty: brzozowski, jasielski, krośnieński oraz miasto Krosno - Pełnomocnik Okręgowy Pan Piotr Babinetz.

Okręg nr 58 – Przemyśl obejmujący powiaty: bieszczadzki, jarosławski, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski, sanocki oraz miasto Przemyśl - Pełnomocnik Okręgowy Pan Piotr Pilch.

Okręg nr 59 – Suwałki obejmujący powiaty: augustowski, grajewski, kolneński, łomżyński, moniecki, sejneński, suwalski, zambrowski oraz miasta: Łomża, Suwałki - Pełnomocnik Okręgowy Pan Kazimierz Gwiazdowski.

Okręg nr 60 – Białystok obejmujący powiaty: białostocki, sokólski oraz miasto Białystok - Pełnomocnik Okręgowy Pan Artur Kosicki.

Okręg nr 61 – Bielsk Podlaski obejmujący powiaty: bielski, hajnowski, siemiatycki, wysokomazowiecki - Pełnomocnik Okręgowy Pan Jacek Bogucki.

Okręg nr 62 – Słupsk obejmujący powiaty: lęborski, słupski, wejherowski oraz miasto Słupsk - Pełnomocnik Okręgowy Pan Edmund Głombiewski.

Okręg nr 63 – Chojnice obejmujący powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski - Pełnomocnik Okręgowy Pan Aleksander Mrówczyński.

Okręg nr 64 – Gdynia obejmujący powiat pucki i miasto Gdynia – Pełnomocnik Okręgowy Pan Andrzej Jaworski.

Okręg nr 65 – Gdańsk obejmujący miasta: Gdańsk, Sopot – Pełnomocnik Okręgowy Pan Tomasz Rakowski.

Okręg nr 66 – Tczew obejmujący powiaty: gdański, starogardzki, tczewski – Pełnomocnik Okręgowy Pan Kazimierz Smoliński.

Okręg nr 67 – Malbork obejmujący powiaty: kwidzyński, malborski, nowodworski, sztumski – Pełnomocnik Okręgowy Pan Arwid Żebrowski.

Okręg nr 68 – Myszków obejmujący powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki, myszkowski – Pełnomocnik Okręgowy Pani Lidia Burzyńska.

Okręg nr 69 – Częstochowa obejmujący miasto Częstochowa – Pełnomocnik Okręgowy Pani Grażyna Matyszczak.

Okręg nr 70 – Gliwice obejmujący powiaty: gliwicki, tarnogórski oraz miasto Gliwice – Pełnomocnik Okręgowy Pan Jarosław Wieczorek.

Okręg nr 71 – Zabrze obejmujący miasta: Bytom, Zabrze - Pełnomocnik Okręgowy Pan Wojciech Szarama.

Okręg nr 72 – Jastrzębie-Zdrój obejmujący powiaty: raciborski, wodzisławski oraz miasta: Jastrzębie-Zdrój, Żory - Pełnomocnik Okręgowy Pani Teresa Glenc.

Okręg nr 73 – Rybnik obejmujący powiaty: mikołowski, rybnicki oraz miasto Rybnik - Pełnomocnik Okręgowy Pan Bolesław Piecha.

Okręg nr 74 – Ruda Śląska obejmujący miasta: Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice – Pełnomocnik Okręgowy Pan Jerzy Polaczek.

Okręg nr 75 – Tychy obejmujący powiat bieruńsko-lędziński oraz miasta: Mysłowice, Tychy - Pełnomocnik Okręgowy Pani Bożena Borys Szopa.

Okręg nr 76 – Dąbrowa Górnicza obejmujący powiaty: będziński, zawierciański oraz miasto Dąbrowa Górnicza - Pełnomocnik Okręgowy Pan Waldemar Andzel.

Okręg nr 77 – Sosnowiec obejmujący miasta: Jaworzno, Sosnowiec – Pełnomocnik Okręgowy Pani Ewa Malik.

Okręg nr 78 – Bielsko-Biała obejmujący powiaty: bielski, pszczyński oraz miasto Bielsko-Biała - Pełnomocnik Okręgowy Pan Przemysław Drabek.

Okręg nr 79 – Cieszyn obejmujący powiaty: cieszyński, żywiecki – Pełnomocnik Okręgowy Pan Kazimierz Matuszny.

Okręg nr 80 – Katowice obejmujący miasto Katowice – Pełnomocnik Okręgowy Pan Jakub Chełstowski.

Okręg nr 81 – Końskie obejmujący powiaty: buski, jędrzejowski, kazimierski, konecki, pińczowski, staszowski, włoszczowski – Pełnomocnik Okręgowy Pan Bartłomiej Dorywalski.

Okręg nr 82 – Ostrowiec Świętokrzyski obejmujący powiaty: opatowski, ostrowiecki, sandomierski, skarżyski, starachowicki – Pełnomocnik Okręgowy Pani Agata Wojtyszek.

Okręg nr 83 – Kielce obejmujący powiat kielecki i miasto Kielce – Pełnomocnik Okręgowy Pan Krzysztof Lipiec.

Okręg nr 84 – Elbląg obejmujący powiaty: bartoszycki, braniewski, elbląski, lidzbarski oraz miasto Elbląg – Pełnomocnik Okręgowy Pan Leonard Krasulski.

Okręg nr 85 – Iława obejmujący powiaty: działdowski, iławski, nowomiejski, ostródzki - Pełnomocnik Okręgowy Pan Zbigniew Babalski.

Okręg nr 86 – Olsztyn obejmujący powiaty: nidzicki, olsztyński, szczycieński oraz miasto Olsztyn - Pełnomocnik Okręgowy Pani Iwona Arent.

Okręg nr 87 – Ełk obejmujący powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, olecki, piski, węgorzewski - Pełnomocnik Okręgowy Pan Mateusz Szkaradziński.

Okręg nr 88 – Piła obejmujący powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, pilski, wągrowiecki, złotowski - Pełnomocnik Okręgowy Pan Krzysztof Czarnecki.

Okręg nr 89 – Szamotuły obejmujący powiaty: grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, szamotulski, wolsztyński - Pełnomocnik Okręgowy Pan Michał Zieliński.

Okręg nr 90 – Swarzędz obejmujący powiat poznański – Pełnomocnik Okręgowy Pan Bartłomiej Wróblewski.

Okręg nr 91 – Poznań obejmujący miasto Poznań – Pełnomocnik Okręgowy Pan Tadeusz Zysk.

Okręg nr 92 – Gniezno obejmujący powiaty: gnieźnieński, słupecki, średzki, śremski, wrzesiński – Pełnomocnik Okręgowy Pan Zbigniew Dolata.

Okręg nr 93 – Konin obejmujący powiaty: kolski, koniński, turecki oraz miasto Konin – Pełnomocnik Okręgowy Pan Witold Czarnecki.

Okręg nr 94 – Leszno obejmujący powiaty: gostyński, kościański, leszczyński, rawicki oraz miasto Leszno – Pełnomocnik Okręgowy Pan Tomasz Ławniczak.

Okręg nr 95 – Ostrów Wielkopolski obejmujący powiaty: kępiński, krotoszyński, ostrowski, ostrzeszowski – Pełnomocnik Okręgowy Pani Katarzyna Sójka.

Okręg nr 96 – Kalisz obejmujący powiaty: jarociński, kaliski, pleszewski oraz miasto Kalisz – Pełnomocnik Okręgowy Pan Jan Mosiński.

Okręg nr 97 – Szczecin obejmujący powiaty: policki oraz miasto Szczecin – Pełnomocnik Okręgowy Pan Leszek Dobrzyński.

Okręg nr 98 – Stargard obejmujący powiaty: goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, pyrzycki, stargardzki oraz miasto Świnoujście – Pełnomocnik Okręgowy Pan Michał Jach.

Okręg nr 99 – Kołobrzeg obejmujący powiaty: białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, świdwiński, wałecki – Pełnomocnik Okręgowy Pan Czesław Hoc.

Okręg nr 100 – Koszalin obejmujący powiaty: koszaliński, sławieński, szczecinecki oraz miasto Koszalin – Pełnomocnik Okręgowy Pan Krzysztof Nieckarz.


Lista aktualności