Jestem jedną z Was

Europoseł PiS Beata Szydło spotkała się z mieszkańcami Sandomierza w ramach cyklu spotkań Polska To Przyszłość. Poseł do PE zapowiedziała, że podczas rozmów z Polakami powstanie program Prawa i Sprawiedliwości.

- Będziemy rozmawiać o Polsce i słuchać Polaków - w ten sposób rodził się program Prawa i Sprawiedliwości. Pamiętam rok 2015 i budzącą się wtedy nadzieję Polaków wraz ze zmianą, która nadchodziła. 8 lat to dużo i zrobiliśmy wiele przez ten czas. Ale to, że Polska jest krajem pięknym, rozwijającym się, to jest zasługa Polaków. Dziękuję wszystkim za to! Wy obdarzyliście mnie zaufaniem - podkreśliła.

Zaznaczyła to, jak ważne jest to, by zawsze stać po polskiej stronie.

- Jestem jedną z Was, bo w Parlamencie Europejskim reprezentuję Ziemię Świętokrzyską, ale moim obowiązkiem jest walka o całą Ojczyznę. Widzę, jak to jest ważne, by stać po stronie polskich spraw - niestety nie wszyscy mają taką postawę. Wystawa zorganizowana przez jedną z poseł do PE uderza w nasze służby broniące polskiej granicy. Żenadą było to, że na tle tej wystawy zdjęcie zrobili sobie trzej byli premierzy Polski - oznajmiła.

Rodzina nie była sercem polityki rządów PO-PSL - była ona pozostawiona sama sobie.

- Stawką najbliższych wyborów będzie to, czy w Parlamencie będą realizowane polskie interesy. Pamiętam kampanię z 2015 roku i wtedy ludzie narzekali na brak komunikacji, urzędów pocztowych, czy komisariatów policji. Za czasów rządów PO-PSL rodziny nie miały perspektyw, bezrobocie było ogromne, emerytury były głodowe. Tych spraw i problemów ludzi było bardzo dużo. Polacy czuli, że ówczesny rząd nimi się nie interesuje - stwierdziła.

Po wygranych wyborach w 2015 roku rząd Prawa i Sprawiedliwości przywrócił godność Polakom.

- Gdy w 2015r. wygraliśmy wybory, to od razu przystąpiliśmy do działania. Wprowadziliśmy program 500+, który przywrócił polskiej rodzinie godność. Nie ma dzieci gorszych i lepszych. D. Tusk podwyższył wiek emerytalny, mimo że nie zapowiadał tego w kampanii. Jeżeli PO mówi, że nie zabierze programów wprowadzonych przez PiS, to najprawdopodobniej będzie z tym tak, jak z wiekiem emerytalnym - zaznaczyła.

Podkreśliła to, że Prawo i Sprawiedliwość kieruje się zasadami patriotyzmu.

Warto zagłosować na Prawo i Sprawiedliwości. Mamy swoje wady, czasami potrzebna była głębsza refleksja. Ale jak rządzi się krajem to potrzebni są mądrzy i uczciwi politycy. To Polacy są naszymi pracodawcami. Chcę, by w naszym ojczystym domu, to Polacy byli gospodarzami - my będziemy realizować to, czego Wy oczekujecie. Dla PO polskość to nienormalność, a dla nas Przyszłość To Polska! Zwyciężymy! - zapowiedziała.Lista aktualności