Rada Polityczna

Ilość osób: 119

W skład Rady Politycznej PiS wchodzą: 119 członków partii wybranych przez V Kongres PiS dnia 2.07.2016 r., Prezesi Zarządów Okręgowych zgodnie z art. 16 Statutu PiS, Posłowie będący członkami PiS zgodnie z art. 16 Statutu PiS, Senatorowie będący członkami PiS zgodnie z art. 16 Statutu PiS, Eurodeputowani będący członkami PiS zgodnie z art. 16 Statutu PiS.

Rada Polityczna

Lista osób

Widok:

Andrzej Aleksandrowicz

tel. +48 694 286 268 e-mail: andrzej_aleksandrowicz@hotmail.com Czytaj więcej

Łukasz Apołenis

tel. +48 660 496 416 e-mail: lukasz.apolenis@gmail.com Czytaj więcej

Andrzej Bętkowski

tel. +48 601 321 123 Czytaj więcej

Grzegorz Biedroń

e-mail: grzegorzbiedron@onet.pl Czytaj więcej

Leszek Bierła

e-mail: bierla@poczta.onet.pl Czytaj więcej

Stefania Biernat

tel. +48 601 213 390 e-mail: stefaniabiernat@poczta.onet.pl Czytaj więcej

Sebastian Bulak

tel. +48 792 086 698 e-mail: sebastianbulak@gmail.com Czytaj więcej

Henryk Carewicz

e-mail: h.carewicz@wp.pl Czytaj więcej

Dariusz Chajduga

e-mail: d.chajduga@interia.pl Czytaj więcej

Jarosław Chmielewski

tel. +48 605 050 085 e-mail: jchmielewski@plusnet.pl Czytaj więcej

Artur Chojecki

e-mail: a.chojecki@onet.pl Czytaj więcej

Dawid Chrobak

e-mail: annaogar@op.pl Czytaj więcej

Krzysztof Ciebiada

e-mail: ciebiada.krzysztof@interia.pl Czytaj więcej

Władysław Dajczak

e-mail: dajczak@wp.pl Czytaj więcej

Roman Dambek

tel. +48 502 757 416 e-mail: romandambek@wp.pl Czytaj więcej

Sylwester Dąbrowski

tel. +48 602 364 984 e-mail: dabrowskisylwester@onet.pl Czytaj więcej

Leszek Dec

e-mail: lechudec@wp.pl Czytaj więcej

Patryk Demski

e-mail: dempat@wp.pl Czytaj więcej

Przemysław Drabek

tel. +48 607 227 090 e-mail: pdrabek@gmail.com Czytaj więcej

Dariusz Drelich

e-mail: d.drelich@wp.pl Czytaj więcej

Kazimierz Drzazga

e-mail: kazimierz-drzazga@wp.pl Czytaj więcej

Zbigniew Duda

tel. +48 502 512 969 e-mail: d-zbigniew@wp.pl Czytaj więcej

Andrzej Duda

Czytaj więcej

Leszek Duklanowski

tel. +48 605 446 721 e-mail: ldukla@interia.pl Czytaj więcej

Dariusz Figura

e-mail: dariusz.figura@pentacomp.pl Czytaj więcej

Zdzisław Filip

e-mail: zdzislawfilip@gmail.com Czytaj więcej

Józef Gawron

tel. +48 606 101 361 e-mail: jozef.gawron@interia.pl Czytaj więcej

Mieczysław Gębski

Czytaj więcej

Robert Godek

tel. +48 609 702 453 e-mail: rgodek@op.pl Czytaj więcej

Renata Godyń-Swędzioł

e-mail: renatagodyn@gmail.com Czytaj więcej

Paweł Grzybowski

e-mail: pawel.grzybowski@rypin.eul Czytaj więcej

Paweł Hreniak

e-mail: pawel.hreniak@gmail.com Czytaj więcej

Andrzej Hutnik

tel. +48 698 622 870 e-mail: HutnikAndrzej.hutnik@wp.pl Czytaj więcej

Zofia Itman

e-mail: zofia_itman@wp.pl Czytaj więcej

Grzegorz Jakuć

e-mail: jakucgrzegorz@wp.pl Czytaj więcej

Mirosław Jamroży

tel. +48 510 088 460 e-mail: jeremi.mirek@vp.pl Czytaj więcej

Andrzej Jaroch

e-mail: a.jaroch@dolnyslask.pl Czytaj więcej

Wojciech Jasiński

Czytaj więcej

Marcin Józefowicz

Czytaj więcej

Stanisław Jurek

tel. +48 608 065 132 e-mail: stasiek.jurek@gmail.com Czytaj więcej

Cezary Jurkiewicz

tel. +48 603 665 335 e-mail: cezary.andrzej.jurkiewicz@gmail.com Czytaj więcej

Jarosław Jurzak

Czytaj więcej

Kamil Kalinka

tel. +48 793 783 596 e-mail: kamilkalinka@op.pl Czytaj więcej

Artur Kamiński

tel. +48 600 376 996 e-mail: artur.kaminski@kaminski.com.pl Czytaj więcej

Jacek Karwan

Czytaj więcej

Jarosław Karyś

tel. +48 501 627 457 e-mail: jaroslaw.karys@gmail.com Czytaj więcej

Monika Kieliszak

tel. +48 603 030 036 e-mail: mkieliszak@pec.stargard.pl Czytaj więcej

Wojciech Kinastowski

e-mail: kinastowski@gmail.com Czytaj więcej

Wojciech Klabun

e-mail: w.klabun@gmail.com Czytaj więcej

Olga Kołoszczyk

e-mail: olgakoloszczyk@gmail.com Czytaj więcej

Bronisław Korfanty

e-mail: bkorfanty@tlen.pl Czytaj więcej

Marcin Kosiorek

e-mail: marcinkosiorek44@gmail.com Czytaj więcej

Jakub Kowalski

tel. +48 509 965 740 e-mail: poczta@jakubkowalski.pl Czytaj więcej

Wojciech Kowalski

tel. +48 518 114 472 e-mail: wojciech.kowalski.vega@poczta.pl Czytaj więcej

Mirosław Jan Krzyżewski

tel. +48 722 239 929 e-mail: olszewskagonia@wp.pl Czytaj więcej

Wojciech Kudelski

e-mail: wojciech.kudelski@um.siedlce.pl Czytaj więcej

Robert Kujawski

tel. +48 501 233 654 e-mail: robertq@poczta.onet.pl Czytaj więcej

Roman Kulczycki

e-mail: roman.kulczycki@wp.pl Czytaj więcej

Wioletta Kulpa

tel. +48 605­ 089 ­744 e-mail: violettakulpa@wp.pl Czytaj więcej

Mateusz Kutrzeba

e-mail: mateusz.kutrzeba@wp.pl Czytaj więcej

Leszek Langer

e-mail: langer@onet.pl Czytaj więcej

Witold Lechowski

tel. +48 601 051 866 e-mail: w.lechowski@wp.pl Czytaj więcej

Tadeusz Lewandowski

Czytaj więcej

Zbigniew Linkowski

e-mail: zlinkowski@gmail.com Czytaj więcej

Mariusz Łuczyk

tel. +48 697 476 278 e-mail: mluczyk@poczta.onet.pl Czytaj więcej

Krzysztof Maciejczyk

tel. +48 604 505 918 e-mail: krzysztof.maciejczyk@o2.pl Czytaj więcej

Krzysztof Majcher

tel. +48 606 732 030 e-mail: kmajcher@interia.eu Czytaj więcej

Waldemar Marciniak

e-mail: w.marciniak@vp.pl Czytaj więcej

Grażyna Matyszczak

e-mail: gmatyszczak@onet.eu Czytaj więcej

Barłomiej Misiewicz

Czytaj więcej

Tomasz Miszczuk

tel. +48 693 390 095 e-mail: tomek@miszczuk.pl Czytaj więcej

Dariusz Misztal

Czytaj więcej

Krzysztof Nieckarz

e-mail: koszalin@pis.org.pl Czytaj więcej

Barbara Nowak

Czytaj więcej

Gustaw Nowicki

Czytaj więcej

Krzysztof Orzełek

Czytaj więcej

Robert Paluch

tel. +48 508 112 802 e-mail: robertpaluch8@wp.pl Czytaj więcej

Bohdan Paszkowski

Czytaj więcej

Sebastian Pieńkowski

tel. +48 692 139 349 e-mail: sebastianpienkowski@wp.pl Czytaj więcej

Włodziemierz Pietrus

tel. +48 731 732 780 e-mail: 4pietrus@gmail.com Czytaj więcej

Sławomir Plis

tel. +48 509 216 377 e-mail: plisslawomir@wp.pl Czytaj więcej

Tomasz Płatek

tel. +48 604 597 168 e-mail: tplatek0@poczta.onet.pl Czytaj więcej

Szymon Pogoda

Czytaj więcej

Violetta Porowska

e-mail: vporowska@op.pl Czytaj więcej

Michał Prószyński

tel. +48 519 784 273 e-mail: michal_proszynski@wp.pl Czytaj więcej

Andrzej Pruszkowski

Czytaj więcej

Andrzej Pruś

Czytaj więcej

Maksymilian Pryga

Czytaj więcej

Cezary Rajca

tel. +48 531 022 331 e-mail: desaix77@interia.pl Czytaj więcej

Andrzej Rochmiński

Czytaj więcej

Dariusz Rudnik

Czytaj więcej

Sławomir Sadowski

Czytaj więcej

Robert Sikorski

e-mail: robert@metal-form.com.pl Czytaj więcej

Zdzisław Sipiera

tel. +48 694 460 700 e-mail: z.sipiera@wp.pl Czytaj więcej

Tadeusz Skarzyński

Czytaj więcej

Krzysztof Sobolewski

tel. +48 668 480 433 e-mail: krzysztof.sobolewski@pis.org.pl Czytaj więcej

Stefan Somla

tel. +48 662 798 544 e-mail: stefansie@wp.pl Czytaj więcej

Krzysztof Stasiak

tel. +48 660 838 244 e-mail: krzsta@wp.pl Czytaj więcej

Dariusz Stefaniuk

Czytaj więcej

Paweł Stolarczyk

tel. +48 600 647 404 e-mail: stolarczyk.pavel@gmail.com Czytaj więcej

Julian Stopka

tel. +48 669 620 705 e-mail: julianstopka@gmail.com Czytaj więcej

Agnieszka Stój

Czytaj więcej

Grzegorz Strzelczyk

Czytaj więcej

Jan Sulanowski

tel. +48 697 227 350 e-mail: jan.sulanowski@gmail.com Czytaj więcej

Krzysztof Szatan

tel. +48 606 932 061 Czytaj więcej

Zdzisław Szwed

tel. +48 501 661 787 e-mail: zdzislaw.szwed@gmail.com Czytaj więcej

Piotr Trzciński

Czytaj więcej

Zbigniew Tymuła

Czytaj więcej

Roman Wcisło

tel. +48 506 479 990 e-mail: prezesrw@op.pl Czytaj więcej

Mariusz Węgrzynowski

e-mail: mariusz.wegrzynowsk@neostrada.pl Czytaj więcej

Jarosław Wieczorek

tel. +48 602 886 464 e-mail: j-wieczorek@wp.pl Czytaj więcej

Wiesław Włodek

tel. +48 602 200 447 e-mail: wiewlo7@gmail.com Czytaj więcej

Marek Wojciechowski

tel. +48 885 822 820 e-mail: marek0w@onet.eu Czytaj więcej

Jan Zabielski

Czytaj więcej

Wojciech Zabłocki

tel. +48 697 381 908 e-mail: wjzablocki@wp.pl Czytaj więcej

Tomasz Zdzikot

tel. +48 608 046 196 e-mail: tzdzikot@tlen.pl Czytaj więcej

Kamil Zieliński

Czytaj więcej

Michał Zieliński

Czytaj więcej

Wojciech Żukowski

Czytaj więcej