Zwycięstwo PiS będzie zwycięstwem dla Polski

- Ci, którzy rządzili przed nami, zgadzali się na pedagogikę wstydu, na dyfamację Polski. My się nie zgadzamy, walczymy z tym i odnosimy sukcesy. Chcemy prawdy historycznej. Nasz naród w najcięższych czasach zachował się godnie - mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Nowym Sączu.

Dodał, że „zabiegamy o bezpieczeństwo Polski poprzez wzmacnianie sojuszy, szczególnie ze Stanami Zjednoczonymi, bo to jedyne państwo, które wzbudza obawy innych, w tym Rosji”.

- Wzmacniamy nasze bezpieczeństwo poprzez rozbudowywanie naszych sił zbrojnych. Dążymy do tego, aby polska armia była na takim poziomie, aby mogła bronić się sama - oznajmił.

Podkreślił, że po czterech latach można powiedzieć, że Polska bardzo się zmieniła. 

- Wspólnie uczyniliśmy bardzo wiele, by Polska szybko się rozwijała, stawała się bardziej sprawiedliwa, a ubóstwo, zwłaszcza wśród dzieci, zostało wyraźnie zmniejszone. Chcemy zbudować taką Polskę, która - jeśli chodzi o poziom rozwoju - nie będzie odstawać od państw europejskich - poinformował.  

Jak zaznaczył, „zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości będzie zwycięstwem dla Polski, by mogła być liczącym się w Europie krajem, by była bezpieczna i szybko się rozwijała”.Lista aktualności