Zróbmy wszystko, by zwyciężyć!

- My się nie poddajemy, walczymy do końca. Pokazaliśmy, że potrafimy zwyciężać. Aby wygrać jesienią, musimy zachować pokorę i nie wpadać w triumfalizm. Rząd nie jedzie na wakacje, będziemy ciężko pracować - powiedział Premier Mateusz Morawiecki w drugim dniu Konwencji Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Europy „Myśląc Polska” w Katowicach.

Podkreślił, że tematy omawianie podczas konwencji będą dobrym zaczynem kontynuacji programu, dzięki któremu można będzie nadal zmieniać Polskę na lepsze.

- Jeśli wyborcy po raz kolejny nam zaufają, chcemy zaproponować agendę rozwoju gospodarczego. Z pełną pokorą i świadomością, że trzeba walczyć o wszystkich Polaków - cała naprzód! - dodał.

Była Premier Beata Szydło zaznaczyła, iż program, z którym Prawo i Sprawiedliwość ruszyło z Katowic 4 lata temu, był programem wszystkich Polaków.

- W 2015 r. zwyciężyliśmy, bo to Wy obdarzyliście nas zaufaniem. To był nasz kapitał. U progu kolejnych wyborów musimy zadać sobie pytanie jakiej Polski chcemy, czy pozwolimy na kontynuację programu PiS, czy na władzę tych, którzy Polakami pogardzają - oznajmiła.

Dodała, że nie ma zgody na brak szacunku do drugiego człowieka.

- Polska jest domem nas wszystkich bez względu na to gdzie mieszkamy i czym się zajmujemy. Każdy ma prawo czuć się tutaj bezpiecznie - powiedziała.

Zaapelowała, by być razem w tej kampanii i zrobić wszystko, by zwyciężyć!

Lista aktualności