Zrealizowaliśmy projekty, pokazaliśmy, że można

- Nasi poprzednicy często powtarzali, że wszystko to, co dla społeczeństwa, jest niewykonalne. Myśmy tę logikę odrzucili i podjęliśmy się różnych zobowiązań. Efekt jest taki, że mamy pełny budżet i zrealizowano wielkie projekty. Pokazaliśmy, że można i to jest najważniejsze - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańcami Trzcianki.

Dodał, że obecny spór w Polsce toczy się wokół kwestii mocy i niemocy, możliwości działania i mówienia, że wszystko jest niemożliwe.

- Mamy podniesienie płacy minimalnej, z drugiej strony dzięki dobrej polityce ekonomicznej niskie bezrobocie. (…) Ten wzrost płac następuje - oznajmił.

Przypomniał o reformie służby zdrowia, reformie edukacji, reformie KAS, czy reformie sądownictwa. Podkreślił też znaczenie uszczelnienia VAT-u i programów skierowanych do przedsiębiorców.

- Mówiono, ze nasze programy są niemożliwe do wykonania. To jest możliwe. Program „500+”, „Mieszkanie+”, nowy program „Mama+”, czy „Dostępność+” - podkreślił.

Wspomniał też o wsparciu kultury ludowej.

- Musimy wspierać i wzmacniać polską kulturę i polski język, to niezwykle ważne. Chcemy, by Polska trwała. Uważamy, że warto być Polakiem! - podsumował.


Lista aktualności