Wywiązujemy się ze swoich obietnic wyborczych

- Polityka rządu PiS to przywracanie sprawiedliwości. Potrafimy dbać o finanse publiczne, pod naszymi rządami budżet ma się doskonale, walczymy z patologiami, wywiązujemy się ze swoich obietnic wyborczych. Polacy nam zaufali i nie zawiedziemy ich - powiedziała Premier Szydło na antenie TVP Info.

Dodała, że od teraz Polacy znów mają wybór, kiedy chcą przejść na emeryturę.

- Ci, którzy będą czuli się na siłach, mogą pracować dłużej, natomiast ci, którym nie pozwala na to zdrowie lub sytuacja rodzinna, będą mieli prawo przejść na emeryturę - oznajmiła.

Podkreśliła, że w przyszłości Rząd PiS chce zwiększyć nakłady na służbę zdrowia.

- Zmiany w służbie zdrowia muszą być przemyślane i wprowadzane stopniowo. Sieć Szpitali oraz rozszerzenie dotyczące dodatkowej pomocy na SOR mają spowodować zmniejszenie kolejek - stwierdziła.

Poinformowała, że kołem zamachowym polskiej gospodarki stał się program Rodzina 500 Plus, a programem, który czeka na pełną realizację, a który został już wdrożony, jest Mieszkanie Plus.

- Program rusza, ma w tej chwili dobre perspektywy. Życzyłabym sobie, by tempo jego realizacji przyspieszyło, bo od tego programu zależy bardzo wiele - powiedziała Premier Beata Szydło.

Zapraszamy do wysłuchania całego wywiadu z Premier Beatą Szydło.

Lista aktualności