Rząd PiS przywrócił Polakom wiarę w swoje państwo

- Wniosek o wotum nieufności jest kłamstwem i oszczerstwem wobec polskiego rządu. Obraża nie tylko inteligencję Polaków, ale zabiera też czas Izbie, która powinna zajmować się czymś innym - powiedziała Premier Beata Szydło podczas wystąpienia w Sejmie.

Dodała, że wniosek został złożony przez grupę polityczną, z której pochodzą europosłowie, którzy głosowali przeciwko Polsce.

- Dlaczego komuś cały czas zależy na tym, aby wprowadzać destabilizację w Polsce? Rząd PiS został wskazany przez Polaków. Realizujemy to, do czego zobowiązali nas obywatele. Przywracamy sprawiedliwość społeczną - oznajmiła.

Zaznaczyła, że Polska jest warta tego, by być rządzona przez tych, którym leży na sercu dobro Polaków.

- Polska jest w szczególnym momencie. Mamy historyczną chwilę, by sprawić by nasza ojczyzna rozwijała się szybko. Polska jest państwem bezpiecznym i gwarantującym dobre życie obywatelom. Jesteśmy rządem reprezentującym zwykłych Polaków, nie jesteśmy rządem elit - stwierdziła.

Przypomniała, że w ciągu dwóch lat rząd PiS przywrócił Polakom wiarę w swoje państwo. Przywrócił wiarę w to, że można rządzić uczciwie i sprawiedliwie.

- Biało-czerwona drużyna to nie tylko my, którzy siedzimy na tej sali, to przede wszystkim Polacy - powiedziała Premier Beata Szydło.


Lista aktualności